Wyjątkowy prezent na szafirowe gody

Nigdy nie jest za późno na sprawienie komuś wymarzonego prezentu. Nawet jeśli to już szafirowe gody i mamy za sobą mnóstwo uroczystości i podarunków. Nadal jest szansa, że gdzieś tam jest ten oryginalny i ciekawy prezent – trzeba go tylko odszukać.

Prezent dla męża na 45 rocznicę ślubu może przybrać formę vouchera na kręgle lub karty podarunkowej na wspólne wyjście do restauracji czy kina. Po tylu latach małżeństwa w codzienność często wkrada się rutyna, dlatego tym bardziej warto sprawiać sobie nawzajem prezenty, które skłaniają do chodzenia na randki. Szafirowa rocznica ślubu jest też dobrą okazją, by podarować wyjątkowy prezent dla żony na rocznicę ślubu. Elegancki voucher lub karta podarunkowa z pewnością sprawią jej wiele radości. Bon podarunkowy na zabiegi kosmetyczne czy pobyt w SPA są dobrym pomysłem na prezent dla każdej kobiety. Żona z pewnością doceni chwile relaksu w pięknym miejscu.

45 rocznica ślubu może być też okazją dla dzieci, by nieco odwdzięczyć się swoim rodzicom, dając im ciekawy prezent na rocznicę ślubu. Wspaniałym pomysłem na prezent na 45 rocznicę ślubu dla rodziców jest romantyczny weekend nad morzem – najlepiej poza sezonem lub w niezbyt obleganym miejscu. Oryginalnym prezentem będzie również zakup vouchera na wspólny rejs po jeziorze, zwłaszcza jeśli rodzice czują sportowego ducha.

Prezent na szafirowe gody jest istotny, ale nie można zapominać też o życzeniach na 45 rocznicę ślubu. Romantyczne będą idealne dla żony, oryginalne dla męża, a wysłanie kartki na 45 rocznicę ślubu z życzeniami będzie świetną opcją dla znajomych lub dziadków, którzy mieszkają daleko. Przekonają się o tym, że mimo wszystko o nich pamiętamy.

prezent na szafirowe gody

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 głosów, średnio: 5,00 na 5)
1 komentarz
  1. Wiecie że mamy w rodzinie jubilaci, którzy oboje w wieku 63 lat obchodzą swoją 45 rocznicę ślubu. Nieźle co? Dbają o siebie, żyją zdrowo, życzę im,by doczekali co najmniej wspolnej 70tki:)

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera