Wyjątkowy prezent na stalową rocznicę ślubu

11 rocznica ślubu często nazywana jest stalową. Tym razem jednak polecamy wyjątkowy prezent na 11 rocznicę ślubu, który nie jest związany w żaden sposób ze stalą. Pomyślmy o czymś, co może dać zakochanym dużo rozrywki, a przy okazji nauczy ich czegoś pożytecznego, co z pewnością będą mogli wykorzystać w codziennym życiu.

Wspaniałe prezenty na stalową rocznicę ślubu to przede wszystkim te, które można przeżyć lub wykorzystać razem. Kto nie ma ochoty na wspólnie spędzony czas w świetnej atmosferze i miłym towarzystwie? Dodajmy do tego niesamowite smaki i zapachy. Wiecie już o czym mowa? To oczywiście voucher na warsztaty kulinarne dla dwojga.

Karta podarunkowa na warsztaty gotowania to najlepszy prezent dla dwojga na stalową rocznicę ślubu (choć sprawdzi się również np. jako prezent na cynową rocznicę ślubu). Jest wiele par, które uwielbiają poznawać nowe smaki prosto z Włoch, Hiszpanii czy Tajlandii. Dlaczego by nie poznać ich właśnie „od kuchni”? Kurs gotowania, na którym para nauczy się przygotowywać sushi albo zdrową wersję popularnych fast foodów, wyjdzie im tylko na dobre (albo i pyszne, w zależności od tego, jak szybko się uczą ☺). Na kursie para pozna tajniki kuchni danego regionu oraz nauczy się, jak przygotować daną potrawę, jakich przypraw używać oraz z czym najlepiej ją komponować. Jeśli z kolei Wasi znajomi są miłośnikami słodkości, karta podarunkowa na warsztaty cukiernicze dla dwojga z pewnością ich ucieszy. Jeszcze bardziej będą zadowoleni z faktu, że kurs kończy się degustacją tych wszystkich pyszności. Czy jest tu w ogóle ktokolwiek, kto nie lubi słodyczy?

Jeśli więc u Waszych znajomych zbliża się stalowa rocznica ślubu, nie musicie już zastanawiać się nad odpowiednim upominkiem. Koniec z nietrafionymi podarunkami. Nauka gotowania dla dwojga to oryginalny prezent, który da im wiele rozrywki i satysfakcji.

Wyjątkowy prezent na kryształową rocznicę ślubu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera