Zabawy dla starszych dzieci (9-12 lat)

Znaleźć trafiony prezent dla nastolatka, to niemałe wyzwanie. Nowy telefon, laptop, telewizor? Technologia zawładnęła codziennością przeciętnego dziecka. A może wysilić trochę swoją kreatywność i oprócz standardowych oraz materialnych prezentów, zainwestować w coś naprawdę wyjątkowego? Coś, o czym dziecko będzie pamiętało jeszcze bardzo, bardzo długo przez całe swoje życie?

Jeżeli poszukujesz prezentu dla dziecka w wieku 9-12 (niekoniecznie z okazji urodzin, mogą to być inne wydarzenia takie jak Pierwsza Komunia, imieniny, zakończenie 6 klasy w szkole), to prawdopodobnie zastanawiasz się, co tak naprawdę sprawiłoby mu wielką radość. Dla dzieci w takim wieku kupno właściwego prezentu to nie lada zadanie. Jako, że doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, proponujemy Ci świetne rozwiązania! Nie wahaj się dłużej, co do kupna prezentu. Podaruj nastolatkowi voucher!

Sposobów spędzania wolnego czasu przez nastolatków jest naprawdę wiele. Przy wyborze karty podarunkowej, dobrze kierować się tym, co dziecko lubi robić w wolnej chwili. Nie każdy mol książkowy będzie zadowolony z vouchera na obóz sportowy dla dziecka, tak jak nie każdy nieśmiały nastolatek będzie skakał z radości otrzymując voucher na kolonie dla dzieci.

Jeżeli decydujesz się na bon podarunkowy, niezwykle ważne jest, abyś dobrze był zorientowany, jakie formy zabawy oferuje dzisiejszy rynek usług rozrywkowych. Dobrym prezentem jest wybranie takiej zabawy dla młodzieży, która na długo pozostanie w pamięci uczestników. Postaw na voucher na zajęcia sportowe dla dzieci np. do parku wodnego albo do fun parku lub wykup bilety do parku trampolin. Inną zabawą dla nastolatków, w którą warto zainwestować jest karta podarunkowa do escape room. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Jedną z ciekawszych form spędzania czasu wolnego przez młodzież może być np. wyjście do lunaparku albo Aquaparku. Świetnym podarunkiem dla dzieciaków uwielbiających adrenalinę z pewnością będzie voucher na paintball laserowy. Całą paczką można świetnie spędzać czas. Gwarantujemy dzień pełen wrażeń! Warto zainwestować w taki bon podarunkowy na paintball laserowy nie tylko w przypadku nastolatków, ale również w przypadku dorosłych. Wspaniałym pomysłem będzie połączenie grup ,,młodszych’’ i ,,starszych’’ w jedną drużynę!

Jeżeli znany Wam nastolatek kocha aktywność fizyczną, to prawdopodobnie zachwyci go bilet do parku liniowego albo voucher na zakup trampoliny dla dzieci.

Pamiętaj, pomysłów jest naprawdę sporo. Wystarczy dobrze przeszukać Internet w celu znalezienia najatrakcyjniejszych form spędzania wolnego czasu przez dzieci. Gwarantujemy, że taki prezent na dłużej pozostanie w pamięci dziecka, a Ty będziesz miał ogromną satysfakcję z dobrze zakupionego prezentu.

zabawy dla starszych dzieci

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
1 komentarz

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera