Karta podarunkowa na zajęcia baletowe to wspaniały prezent dla dziecka

Mówi się, że nauka baletu jest wstępem do każdego innego stylu tańca. Jeśli szukasz prezentów dla dzieci z okazji urodzin czy świąt, a widzisz, że już od najmłodszych lat interesują się tańcem, warto podarować im voucher na zajęcia w szkole baletowej. Teoretycznie możemy zapisać dziecko na zajęcia już od 4-5 roku życia.

Wiadomo jednak, że balet jest naprawdę wymagający i naukę warto rozpocząć w wieku 11 lat, kiedy dziecko jest już w miarę dojrzałe, ale jednocześnie ma jeszcze w miarę elastyczne ścięgna.

Wybierając voucher na lekcje baletu dla dzieci mamy kilka opcji w zależności od tego, w jakim wieku jest nasze dziecko oraz czy chcemy podarować prezent synkowi czy córce. Szkoły baletowe oferują balet dla dziewczynek, balet dla chłopców czy też balet dla młodzieży. Jeśli nasze dziecko jest słabo rozciągnięte i nie miało nigdy do czynienia z baletem, podarujmy mu voucher na lekcje baletu dla początkujących. Musimy pamiętać jednak, że balet to nie tylko ćwiczenie póz, ale początkowo to przede wszystkim rozciąganie mięśni, które niestety dla wielu dzieci może być bolesne. Dlatego ważne jest w tym okresie nasze wsparcie, aby dziecko nie zraziło się na dobre do tańca.

Vouchery na zajęcia baletowe to wspaniałe prezenty nie tylko dla dzieci, które wiążą swoją przyszłość z tańcem klasycznym. Nauka baletu dla dzieci nie ogranicza się jedynie do typowo baletowych układów. Na zajęciach dzieci również poznają układy tańca nowoczesnego, który na pewno spodoba się każdemu. Balet dla dzieci to niezwykle trudne, ale i bardzo satysfakcjonujące wyzwanie. Przede wszystkim uczy poczucia rytmu, słuchu muzycznego, pamięci ruchowej, ale także samodyscypliny.

Jeśli nasze dziecko marzy o karierze tancerza, to karta podarunkowa na zajęcia baletowe dla dzieci będzie dla niego świetnym startem.

Karta podarunkowa na zajęcia baletowe to wspaniały prezent dla dziecka

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
1 komentarz

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera