Zatrzymaj najpiękniejsze chwile, czyli zapewnij sesje noworodkową swojemu dziecku

Niedawno po raz pierwszy, a może po raz kolejny zostałaś mamą? Codziennie nie możesz nadziwić się jakim cudem jest życie i nieustannie zachwycasz się zapachem małego człowieka, dotykasz jego malutkich rączek i stópek, a także nosisz na rękach i tulisz bez końca? Jednak wiesz, że ten czas nie będzie trwał wiecznie i choć teraz wydaje Ci się to niemożliwe, Twój maluszek już całkiem niedługo zrobi swój pierwszy krok, a potem pójdzie z Tobą za rękę pierwszy raz do przedszkola. Jednak jest sposób na to by zatrzymać w pewien sposób czas, który obecnie przeżywasz.

Podaruj prezent sobie i dziecku i zamów mu voucher na sesję noworodkową, a zobaczysz jak słodko wygląda w bajecznych aranżacjach i pięknych ubrankach, słodko układając główkę do zdjęć. Wszystko pod okiem osób uprawnionych do wykonywania sesji noworodkowej, więc nie musisz martwić się o zdrowie i bezpieczeństwo Twojego skarba.

Okres noworodkowy to jeden z najpiękniejszych lecz najkrótszych okresów w życiu małego człowieka. To czas pierwszych interakcji ze światem zewnętrznym, czas poznawania rodziców ich zapachu i dotyku. To także okres, w którym najbardziej jest ceniona bliskość i poczucie bezpieczeństwa. Sesje noworodkowe są wykonywane w warunkach komfortowych dla maluszka, w Waszym domu, zachowana jest odpowiednia temperatura pomieszczenia, dbanie o standardy higieniczne, a także o to by nie zakłócać naturalnego trybu funkcjonowania noworodka. Zaufaj więc profesjonalnym fotografom przygotowanym do pracy z nowonarodzonymi dziećmi i ciesz się wspólną sesją.

Sesja noworodkowa sprawi, że nawet po latach będziesz mogła przypomnieć sobie Wasze wspólne początki bowiem czas tak szybko ucieka, a pewne chwile już nigdy nie powrócą dlatego warto cieszyć się każdą chwilą z maluszkiem i zachwycać się obserwacją tego jak roście i jak nabywa nowych umiejętności, a piękne zdjęcia pozwolą przywołać w pamięci te chwile i rozczulą wszystkich członków Waszej rodziny. Nie wahaj się i zamów sesję noworodkową, by po latach pokazać swojemu nastolatkowi jakie kiedyś było słodkie ;).

zatrzymaj-najpiekniejsze-chwile-sejsa-noworodkowa_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera