Życzenia ślubne na wesoło, czyli jak napisać oryginalne życzenia na ślub – zainspiruj się naszymi pomysłami

Ślub bliskiej osoby to wyjątkowe wydarzenie. Przy takiej okazji warto podarować coś prosto z serca. Nietuzinkowym prezentem będą oryginalne życzenia ślubne od gości, które są nieodłącznym elementem każdego prezentu. Zainspiruj się naszymi propozycjami i podaruj swoim bliskim odrobinę uśmiechu. Życzenia ślubne komponujemy w zależności od stopnia zażyłości, zawsze jednak powinny brzmieć naturalnie. Zamiast uciekać w gotowe i sztampowe formułki, warto chwilę zastanowić się nad tym, co naprawdę chcesz przekazać. Kiedy już wiesz, wybierz oryginalną formę wyrażenia swoich uczuć.

Przepis na życzenia z odrobiną humoru

Tym, co nigdy nie wychodzi z mody są życzenia ślubne na wesoło. Co powiesz na podarowanie nowożeńcom oryginalnej księgi gości złożonej ze śmiesznych życzeń ślubnych od kolegów z pracy i szalonych zdjęć zrobionych polaroidem lub instaxem? Będzie to wspaniała pamiątka, a śmieszne życzenia ślubne do księgi gości z pewnością rozbawią Parę Młodą. Jest to również ciekawa propozycja na śmieszne życzenia na ślub cywilny.

Zabawnym i nietuzinkowym pomysłem będzie podarowanie Młodej Parze ich karykatur z bajkowym, humorystycznym opisem. To przepis na życzenia ślubne dla kolegi inne od wszystkich. Kreatywność to klucz do sukcesu.

Nie wiesz jak to powiedzieć? Niech podpowie Ci poeta!

Jeżeli nie wiesz, jak ubrać w słowa to, co chcesz przekazać młodej parze, zawsze możesz skorzystać z lirycznego SOS. Odpowiedni utwór poetycki będzie dobrym pomysłem na życzenia na ślub od matki chrzestnej czy od rodziców. Będzie to świetne wyglądało w komplecie z pięknym bukietem kwiatów albo słodkim upominkiem. Możesz skorzystać z kreatora voucherów na słodki gift box z cukierni dla Młodej Pary. Oba prezenty będą się świetnie uzupełniały – coś dla ciała, coś dla duszy! Voucher na gift box idealnie sprawdzi się również jako życzenia ślubne od pracowników. Odświętna i elegancka forma prezentu osłodzi jeszcze bardziej miesiąc miodowy.

Estetyka jest ważna! Karty ślubne i życzenia dla młodej pary.

Świetnym pomysłem będzie spisanie życzeń w formie karty ślubnej. Życzenia takie, będą jednocześnie fantastycznym dodatkiem do prezentu, który zachwyci młoda parę swoją estetyką. Chcąc podarować wyjątkowe życzenia ślubne dla kolegi z pracy albo przyjaciółki, możecie samodzielnie przygotować taką kartkę. Wystarczy do tego ozdobny papier i różne papiernicze dodatki. Oryginalnym pomysłem będzie dodanie takich elementów jak suszone kwiaty, ozdobne wstążki itp. Takie gadżety bez trudu znajdziecie w wielu sklepach w sekcji decoupage. Jeżeli nie jesteście pewni swoich artystycznych zdolności zawsze możecie kupić gotową kartkę ślubną. Jeśli szukacie czegoś nietypowego, świetnym pomysłem będzie wygrawerowanie życzeń na drewnianej płytce. Naturalny design i piękne życzenia będą wyjątkową pamiątką, którą młoda para z pewnością doceni.

Gdy dzieci już dorosły…

Dla rodziców, którzy szukają inspiracji na życzenia dla swoich dzieci mamy wyjątkową propozycję. Warto nawiązać, do różnych wesołych i wzruszających momentów z Waszego rodzinnego życia i zawrzeć je w życzeniach. Z pewnością pamiętacie chwile z lat dziecięcych Waszego dziecka, albo etap buntu z czasów młodzieńczych. Stwórzcie niepowtarzalny kolaż zdjęć i innych upominków, które razem z Waszymi spisanymi wspomnieniami i życzeniami na przyszłość, będzie niezwykłym prezentem. Może warto wypożyczyć rzutnik zdjęć i zafundować gościom weselnym pokaz slajdów ze zdjęciami i życzeniami dla Młodej Pary? Życzenia ślubne od rodziców dla dzieci to okazja do zebrania tego co najpiękniejsze, okazania czułości i pamięci. To jedyna taka okazja w życiu.

Zobacz życzenia ślubne na wesoło

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera