× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na projekt wnętrza  + fotorealistyczna wizualizacja 3D | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI I CAŁA POLSKA
Voucher na projekt wnętrza + fotorealistyczna wizualizacja 3D | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI I CAŁA POLSKA

Twoi przyjaciele wprowadzili się właśnie do nowego mieszkania i potrzebują pomocy przy projektowaniu nowej przestrzeni? A może Twoi rodzice od dawna marzą o odświeżeniu swojej kuchni i łazienki? Proponujemy Ci coś wspaniałego! Podaruj im wyjątkowy prezent w formie vouchera na projekt dowolnego pomieszczenia poza salonem – łazienki, kuchni, sypialni lub pokoju dla dziecka!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 700.00 zł

gift Voucher na projekt wnętrza + fotorealistyczna wizualizacja 3D | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI I CAŁA POLSKA

Kupon upoważnia do odbioru pakietu na projekt pomieszczenia, z wyłączeniem salonu, od jednego z najlepszych projektantów wnętrz w województwie świętokrzyskim. To idealna okazja, aby obdarować takim upominkiem przyjaciół, którzy szukają designerskich rozwiązań dla swojego mieszkania. W domu spędzamy większość naszego czasu, odpoczywamy, śpimy, spożywamy posiłki – dlatego też wnętrze powinno być komfortowe i spełniać nasze estetyczne wymagania. Wizualizacja na projekt pomieszczenia to niesamowita szansa na coś zupełnie nowego – coś, co może przekonać Twoich bliskich do wielkich zmian w życiu, poczynając od mieszkania! Przede wszystkim pomieszczenia powinny harmonizować z naszą naturą, tak abyśmy mogli czuć się swobodnie w miejscu, w którym spędzamy prawie wszystkie najważniejsze i intymne chwile.

Rzetelna wiedza projektanta spowoduje, że dzięki temu projektowi mieszkanie Twoich bliskich nie tylko nabierze smaku, ale również może zamienić się w przytulną i funkcjonalną przestrzeń. Możemy wyróżnić trzy typy projektu aranżacji wnętrza, czyli projekt koncepcyjny, projekt wykonawczy oraz wizualizację. Pierwszy to oczywiście wizualizacja 3D, schemat funkcjonalny (układy ścian i umeblowanie) oraz chyba jedna z najciekawszych i barwnych części – dobór kolorystyki i wyposażenia! Realizację ułatwiają oczywiście rysunki techniczne, które wykonuje projektant. Twoi przyjaciele będą mogli krok po kroku zaplanować, jak w rzeczywistości może wyglądać ich nowe wnętrze.

Wizualizacja umożliwia obdarowanej osobie zobrazowanie dowolnego pomysłu. Jeśli Twój przyjaciel zapragnie łososiowego koloru ścian w swojej sypialni, wizualizacja pozwoli na rozpoznanie, czy jest to odpowiedni kolor w danej przestrzeni.

Może Twoi przyjaciele właśnie spodziewają się dziecka? Karta podarunkowa na projekt pokoju dziecięcego to super prezent! Mogą polegać na doświadczeniu projektanta, który postara się, aby maleństwo miało możliwość dorastania w pięknym i interesującym wnętrzu.

W skład vouchera wchodzi:

  • projekt wnętrza jednego z pomieszczeń do wyboru: kuchni, łazienki, sypialni lub pokoju dziecięcego,
  • inwentaryzacja wnętrza (jeśli jest konieczna),
  • schemat funkcjonalny – propozycja rozmieszczenia umeblowania i/lub podziału pomieszczeń,
  • dobór kolorystyki oraz podstawowych elementów wykończenia i wyposażenia,
  • fotorealistyczne wizualizacje 3D.

 

Po akceptacji wizualizacji powstanie projekt wykonawczy:

  • dokumentacja techniczna prezentująca układ ścian, wnęk, sufitów podwieszanych, rozmieszczenie punktów instalacyjnych,
  • rysunki szczegółów, mebli na wymiar, dokładne rysunki układu płytek łazienkowych, rysunki przedstawiające układ i wymiary szafek kuchennych,
  • zestawienie kosztowo-materiałowe elementów wyposażenia i wykończenia.

 

Ważne informacje:

  • obszar działania w promieniu 80 km od Ostrowca Świętokrzyskiego (siedziby firmy) lub realizacja projektu on-line bez względu na lokalizację (jeśli klient dysponuje dokumentacją projektowanej powierzchni, zgodną ze stanem rzeczywistym).

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.