× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na masaż leczniczy kręgosłupa/pleców - "Zapomnij, co to ból" | wiele opcji | Wrocław
Voucher na masaż leczniczy kręgosłupa/pleców - "Zapomnij, co to ból" | wiele opcji | Wrocław 30 minut

Masaż leczniczy, to jeden z najskuteczniejszych zabiegów we wszelkich schorzeniach kręgosłupa i pleców. Przynosi głębokie rozluźnienie napiętych, przeciążonych mięśni pleców dając prawdziwą ulgę i odprężenie. Polecany szczególnie osobom mającym pracę siedzącą, problemy z bólami pleców i kręgosłupa, ale także jako forma relaksu, czy profilaktycznie w celu utrzymywania naszego organizmu w dobrej kondycji.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 80.00 zł

gift Voucher na masaż leczniczy kręgosłupa/pleców - "Zapomnij, co to ból" | wiele opcji | Wrocław

Masaż leczniczy to bardzo skuteczny zabieg, dzięki któremu można pozbyć się nawet ciężkich i długotrwałych dolegliwości pleców i kręgosłupa. W dzisiejszych czasach, kiedy wiele osób większość czasu spędza w pozycji siedzącej (w pracy, przed komputerem, w samochodzie) ból pleców to bardzo częsta przypadłość wśród coraz młodszych osób. Dlatego masaż leczniczy kręgosłupa/pleców może przynieść prawdziwą ulgę i relaks napiętym i obolałym mięśniom zarówno po całym dniu w pracy przed komputerem, z powodu nadmiernych stresów, wad postawy, czy codziennych przeciążeń. Zapewne znasz wiele osób, zarówno w swojej rodzinie, czy wśród znajomych, którzy nie raz uskarżali się na napięte mięśnie szyi i karku, czy na ból w odcinku lędźwiowym. Być może Twoja druga połówka od dawna narzeka na duże napięcie mięśni, jest zmęczona, zestresowana. Prosi Cię o masaż, a Ty nie wiesz jak jej pomóc. Jeżeli tak, to ten masaż będzie idealnym prezentem na każdą okazję. Doświadczony fizjoterapeuta odnajdzie przyczynę bólu i za pomocą skutecznych technik leczniczego masażu szybko ukoi dolegliwości bliskiej Ci osoby. Masaż leczniczy zmniejsza napięcie mięśniowe, poprawia krążenie krwi, działa przeciwbólowo, rozluźnia napięte struktury naszego ciała i zwiększa zakres ruchomości w stawach. Podaruj swoim bliskim odrobinę relaksu i ulgę w bólu. Z pewnością będą Ci ogromnie wdzięczni, że pomogłeś im pozbyć się swoich dolegliwości. A dzięki Tobie będą mogli wrócić do wykonywania swoich ulubionych czynności, które ból im utrudniał.

Masaż leczniczy w zależności od potrzeb może trwać: - 30 minut (masaż pleców) - 45 minut (masaż pleców) - 60 minut (masaż pleców lub masaż całego ciała) - 5 masaży leczniczych - pakiet 5 masaży pozwoli na długotrwałe rozluźnienie w wielu dolegliwościach - 10 masaży leczniczych - jest to cała i najskuteczniejsza seria leczniczych zabiegów, dzięki której można w pełni pozbyć się swoich dolegliwości

DLA OSÓB MAJĄCYCH PRACĘ SIEDZĄCĄ - to najczęstsza grupa osób uskarżających się na ból i napięcie pleców. Po kilku godzinach codziennie spędzonych przed biurkiem prędzej, czy później każdy odczuje skutki złego trybu życia. W takim przypadku masaż leczniczy jest prawdziwym wybawieniem. DLA OSÓB PRACUJĄCYCH FIZYCZNIE - ciężka, fizyczna praca powoduje szybsze zużywanie się kręgosłupa, częste urazy i przeciążenie mięśni. Jeżeli znasz taką osobę, to podaruj jej masaż leczniczy pleców. DLA OSÓB AKTYWNIE UPRAWIAJĄCYCH SPORT - sportowcy i osoby amatorsko ćwiczące często mają wiele problemów mięśniowo-stawowych. Liczne urazy, naciągnięcia, naderwania, dyskopatie, czy zwykłe zmęczenie mięśni. DLA SENIORA - być może Twoi rodzice, dziadek, czy babcia jeszcze nigdy nie korzystali z masażu, a od dawna uskarżają się na ból pleców. Zawsze możesz im pomóc kupując voucher na leczniczy masaż.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.