× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na masaż relaksacyjny pleców i karku  | Warszawa
Voucher na masaż relaksacyjny pleców i karku | Warszawa

Twój ukochany pracuje jako informatyk i większą część dnia spędza w jednej, nie zawsze prawidłowej pozycji przed monitorem? Dodatkowo, ostatnio ma tak wiele zleceń, że żyje w ciągłym napięciu? Podaruj u chwile relaksu i odpoczynku w zaciszu gabinetu masażowego i podaruj mu Voucher na masaż relaksacyjny pleców i karku, a zobaczysz jak szybko odzyska swe siły witalne.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na masaż relaksacyjny pleców i karku | Warszawa

Zbliżają się urodziny bliskiej Ci osoby i chcesz by prezent dla solenizanta był naprawdę trafiony? Podaruj mu coś czego w dzisiejszym świecie każdemu brakuje. Święty spokój. Jak to zrobić? Zaproś go na masaż relaksacyjny pleców i karku, a będzie mógł doświadczyć błogiego relaksu i prawdziwego odprężenia podczas tego przyjemnego zabiegu. Plecy i kark często są najbardziej napiętymi partiami naszego organizmu i odczuwany dyskomfort sprawia, że nie możemy czuć się wypoczęci. Dodatkowo, w trakcie masażu solenizant otrzyma kieliszek wina lub filiżankę zielonej herbaty, co wzmocni jego pozytywne odczucia i pozwoli cieszyć się chwilą. Czy to nie brzmi jak opis idealnego urodzinowego dnia? Podaruj komuś trochę luksusu.

W skład pakietu wchodzi - masaż relaksacyjny pleców i karku - kieliszek wina lub zielona herbata - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

DLA SIOSTRY: Twoja siostra potrzebuje oderwać się od domu pełnego dzieci i skoncentrować swoją uwagę na własnym ciele i móc odpocząć od ciągłego hałasu? Podaruj jej chwile upragnionego wytchnienia i wręcz jej Voucher na masaż relaksacyjny pleców i karku. Niech poczuje, że jej potrzeby też mają znaczenie. DLA NIEGO: Twój ukochany ma sobą ciężki czas w pracy? Chcesz wynagrodzić mu jego wysiłek i sprawić przyjemność, której się nie spodziewa? Podaruj mu Voucher na masaż relaksacyjny pleców i karku, aby mógł oddać się w ręce specjalistów i prawdziwie wypocząć. Spraw mu radość.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.