× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na przejażdżkę czołgiem T-55 + zwiedzanie Muzeum Techniki Wojskowej GRYF
Voucher na przejażdżkę czołgiem T-55 + zwiedzanie Muzeum Techniki Wojskowej GRYF

Twój tata jest największym fanem kultowego serial „Czterej pancerni i pies”? Za każdym razem, gdy telewizja emituje ten serial, na nowo śledzi i przeżywa perypetie bohaterów, których losy zdeterminowała wojenna rzeczywistość. Zachwyca się także filmowym czołgiem rudy, a kiedyś nawet przyznał się, że marzy o tym by przejechać się tym prawdziwym cudem techniki? Spełnij jego marzenie i zaproś go do Muzeum Techniki Wojskowej GRYF w Dąbrówce, gdzie w ramach vouchera będzie mógł przejechać się czołgiem T-55, a także zwiedzić muzeum.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 1250.00 zł

gift Voucher na przejażdżkę czołgiem T-55 + zwiedzanie Muzeum Techniki Wojskowej GRYF

Jeśli pasją Twojego syna jest historia, postaraj się jeszcze bardziej rozpalić jego ciekawość. Sprezentuj mu voucher do Muzeum Techniki Wojskowej Gryf, gdzie niczym bohater wojennego filmu będzie miał okazję zwiedzić wnętrze i przejechać się zabytkowym czołgiem T-55. Ta 30-minutowa wycieczka to atrakcyjna alternatywa dla monotonnych lekcji historii, podczas której pasażerowi będą mogli nie tylko zrobić pamiątkowe zdjęcia, ale również jechać na przedzie czołgu oraz będą mieli niepowtarzalną okazję by zadać kierowcy nurtujące ich pytania. Sprawcie by Wasi bliscy też mogli cieszyć się urokami niezwykłej przejażdżki czołgiem T-55. Maszyna może pomieścić aż 5-ciu pasażerów. Po tej ekscytującej wycieczce, przyjdzie pora na zwiedzanie muzeum, które w swoich zbiorach posiada zabytki takie jak m.in. pojazdy militarne, technika wojskowa, a także uzbrojenie. Czas zwiedzania jest nieograniczony, dlatego uważnie przyjrzyjcie się każdemu eksponatowi. Wizyta w Muzeum Techniki GRYF to idealny pomysł na spędzenie niedzielnego popołudnia. Spraw radość swoim najbliższym.

W skład pakietu wchodzi - voucher na przejażdżkę czołgiem T-55 dla 5 osób - wstęp do muzeum techniki dla 5 osób - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA NIEGO: Jeśli Twój ukochany jest fanem militariów z pewnością ucieszy się z tegorocznego prezentu urodzinowego. Zaproś go do Muzeum Techniki Wojskowej GRYF w Dąbrówce gdzie będzie miał okazję odbyć przejażdżkę unikalnym czołgiem T-55 oraz podziwiać eksponaty muzeum. Zabierzcie również znajomych i świętujcie urodziny! DLA BRATA: Twój brat zawsze pasjonował się techniką wojskową, a jego marzeniem była przejażdżka czołgiem? W końcu to pragnienie może zostać zrealizowane dzięki voucherowi na jazdę czołgiem T-55, po której nastąpi zwiedzanie eksponatów muzeum. Spraw by Twój brat poszerzył swoją wiedzę.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.