Voucher “Trzy zabiegi na cztery kółka” - wymiana płynu hamulcowego, odczyt błędów z komputera lub ustawienie zbieżności kół przednich | Warszawa

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient


Widzisz, że samochód drogiej dla Ciebie osoby nie jest w idealnym stanie i potrzebuje lekkiej renowacji? Zbliża się okres urlopowy i Twoi bliscy na pewno planują wiele wyjazdów. Aby mogli czuć się w 100% bezpiecznie za kółkiem, podaruj im wyjątkowy prezent – pakiet na kompleksową opiekę nad samochodem – możesz wybrać wszystkie 3 usługi naraz lub każdą z osobna! Twój brat, przyjaciel czy syn na pewno doceni ten wyjątkowo troskliwy gest!

Cena  od 90,00 zł

Dostępność: W magazynie

* Pola wymagane

-- Wybierz --
Cena  od 90,00 zł

Darmowe

DIY - czyli zrób to sam

+30 zł

Ozdobne pudełko

WybierzOpakowanie
Wybierz gotowe opakowanie lub jeden z darmowych szablonów.
Rezygnuje
Wybieram
VoucherPodarunkowy
Zawsze trafiony prezent!
motoryzacyjny voucher prezentowy

MotoryzacyjnaMapa Polski
motoryzacyjna mapa Polski
Zobacz lokalizacje
MotoryzacyjnaMapa Polski
Tu znajdziesz wszystkie vouchery motoryzacyjne.
Znalezionych lokalizacji 31
 

Opis produktu
Sprezentuj podarunek, który zaskoczy Twojego bliskiego. Podaruj coś, co sprawi, że druga osoba poczuje, że dbasz o nią oraz o jej bezpieczeństwo. Jest to prezent bardzo praktyczny – szczególnie dla tych wszystkich, którzy albo zapominają o kontroli swojego pojazdu, albo nadmiernie dbają o jego stan. W obu tych przypadkach podarunek będzie trafiony! Poleć swojemu znajomemu profesjonalny warsztat, w którym specjaliści rzetelnie i fachowo zajmą się każdym autem. Obdarowana przez Ciebie osoba może liczyć na przyjazną atmosferę, ale przede wszystkim na to, że auto wyjedzie z warsztatu w idealnym stanie! Dodatkowe, ale nie mniej ważne zalety – to indywidualne podejście do każdej sprawy, trafne diagnozy oraz oczywiście szybka i skuteczna naprawa. Zapewnij bliskiej Ci osobie komfort psychiczny podczas jazdy! W skład pakietu wchodzi wymiana płynu hamulcowego, odczyt błędów z komputera oraz sprawdzenie i ustawienie zbieżności kół przednich. Ale uwaga! W zależności od potrzeb, preferencji i budżetu, voucher na każdą z usług wchodzących w skład pakietu możesz zakupić też osobno! Podaruj ten wyjątkowy voucher i zadbaj o bezpieczeństwo i komfort jazdy bliskich!Warianty cenowe vouchera “Trzy zabiegi na cztery kółka”


1. Wymiana płynu hamulcowego w cenie 90 zł


W skład pakietu wejdzie przepompowanie płynu z całego auta (jest to płyn DOT 4).


2. Odczyt błędów z komputera w cenie 100 zł


W skład pakietu wejdzie odczyt błędów z samego silnika lub też z innych układów, takich jak: ABS, AirBag i inne. Odczyt obejmuje samochody posiadające system OBD2, czyli aut produkowanych po 2001.


3. Zbieżność kół przednich w cenie 120 zł


W skład pakietu wejdzie: badanie i ustawienie zbieżności (usługę tę wykonuje się zwykle, gdy auto w trakcie jazdy ściąga na jedną ze stron lub gdy kierownica jest przekrzywiona podczas jazdy na wprost).


4. Wszystkie usługi wymienione powyżej w jednym pakiecie w cenie 310 zł
Dodatkowo w skład vouchera wchodzi:  • kreator życzeń (możliwość personalizacji vouchera),

  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

REKOMENDOWANE DLA:


DLA ŻONY / NARZECZONEJ: Chcesz, by Twoja żona lub narzeczona nigdy nie stresowała się przed wejściem do samochodu? Aby Twoja ukochana mogła zawsze czuć się swobodnie podczas jazdy autem, podaruj jej pakiet na kompleksową opiekę nad jej samochodem. Fachowiec sprawdzi wszystko, co trzeba, czyli płyn hamulcowy, silnik oraz koła, a Twoja druga połówka nie będzie musiała sobie brudzić rąk taką pracą! Na pewno doceni Twój czuły gest i będzie bardziej zadowolona niż z kolejnej pary butów!


DLA CÓRKI/DLA SYNA: Twoje dziecko wyrusza po raz pierwszy w trasę samochodem? A może ma swoje auto, które potrzebuje kompleksowego przeglądu? Jeżeli chcesz, by Twój syn lub córka zawsze bezpiecznie wyjeżdżali na ulicę, sprezentuj im voucher na kompleksową opiekę nad samochodem. Taki prezent pozwoli im na zaoszczędzenie trochę pieniędzy i na pewno poczują się lepiej za kółkiem, wiedząc, że wszystko gra!


DLA MAMY: Twoja mama kompletnie nie ma czasu, aby zająć się sobą, a co dopiero swoim autem? Wyręcz ją w tym mało ciekawym zadaniu i zapewnij jej kompleksowe sprawdzenie samochodu – płynu hamulcowego, silnika oraz zbieżności kół przednich. Niech mama nie martwi się, wsiadając za kółko – zapewnij jej maksimum bezpieczeństwa i komfort psychiczny. Możesz sprezentować voucher bez okazji – pokażesz jej, jak bardzo dbasz o swoją ukochaną mamę w każdym momencie.


DLA BABCI I DZIADKA: Jeśli widzisz, że auto Twoich ukochanych dziadków jest w niezbyt dobrym stanie lub po prostu trzeba je poddać kompleksowym oględzinom, spraw im voucher na usługi, takie jak np. badanie zbieżności kół. Szczególnie zadbaj o bezpieczeństwo swoich dziadków, kiedy mają w planach jakieś długie podróże. Niech czują się pewnie, nie tylko przemieszczając się w obrębie swojego zamieszkania, ale też wyruszając w dalsze trasy, kiedy niestety nie będą mogli liczyć na szybką pomoc swoich bliskich.


DLA MĘŻA / NARZECZONEGO: Twój mąż lub narzeczony ciągle jest zabiegany i nie ma czasu na kontrolę stanu swojego pojazdu? Niech nie dodaje sobie zmartwień! Podaruj mu voucher na kompleksową opiekę nad jego ukochanym autem! Twój ukochany zobaczy, że dbasz o niego i jego cztery kółka. Taki prezent na pewno zadowoli go dużo bardziej niż kolejna para skarpetek!
Recenzje

Ocenianie produktów jest dostępne, tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów aby wpisać frazy.

Prezentowe Pogotowie

Czyli jak dobrać idealny prezent ;)

  • pogotowie prezentowe Niektóre obowiązki przyjmujemy z ochotą, a inne z wątpliwym entuzjazmem. W świecie czterech kółek konieczność oddawania swojego samochodu na przymusowy...
  • pogotowie prezentowe Są takie elementy w wyposażeniu naszych samochodów, o których łatwo przychodzi nam zapomnieć. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, gdy się...
  • pogotowie prezentowe Prezenty można podzielić na chciane i niechciane, trafione i chybione, romantyczne i nudne. Kategorii jest wiele, jednak istnieje na szczęście...
  • pogotowie prezentowe Wraz z nastaniem zimy wielu ludzi budzi się z długiego wiosenno-letniego, samochodowego snu. Do ich świadomości zaczyna docierać wspomnienie wizyty...
  • pogotowie prezentowe Jeżeli z różnych powodów nie stać nas na któryś z droższych voucherów, przeznaczonych do wykorzystania w warsztacie samochodowym, możemy skorzystać...