Dla fanów mocnych wrażeń – voucher do escape room

Twoja dziewczyna narzeka, że w Waszym życiu wieje nudą? A może zbliża się długo oczekiwane spotkanie z paczką znajomych i chcesz by było niezapomniane? Albo szukasz prezentu dla swojego nastoletniego syna, który smuci się faktem, że wakacje nieubłaganie zbliżają się ku końcowi? Niezależnie od tego o jakiej sytuacji myślisz czytając ten tekst, mamy dla Ciebie propozycję, która będzie odpowiednia na każdą okazję i dostarczy to, co w każdym prezencie jest najważniejsze – niezapomniane wrażenia. Polecamy Ci wizytę w escape roomie, to miejsce w którym czas płynie inaczej. Gdzie człowiek naprawdę przekonuje si e jak cenną wartość stanowią upływające minuty i jak ważne jest zachowanie zimnej krwi, gdy czas mija. To miejsce, w którym przekonasz czy Ty i Twoi bliscy naprawdę stanowicie tak zgrany team jak zakładałeś i czy potraficie współpracować przy rozwiązywaniu zagadek, które wymagają logicznego myślenia. Jednak escape room, to przede wszystkim miejsce świetnej zabawy i niezapomnianych wrażeń, które doceni każdy kto tam się znalazł.

Dreszczyk emocji
Podobno największe emocje wywołuje samotne oglądanie horrorów w środku nocy. Ten kto tak uważa z pewnością nie był w jednym z pokojów w escape roomu, w którym można na własnej skórze doświadczyć prawdziwej grozy, która jest spowodowana mrocznym wystrojem, niepokojącą muzyką i świadomością, że gdy upłynie czas, można zostać tam a zawsze. Czy jesteś na to gotowy?

W świecie baśni i sztuki
Każdy z pewnością dałby wiele by znaleźć się w alternatywnej rzeczywistości pełnej magii, baśniowych postaci, które znamy czasów dzieciństwa. Teraz taka możliwość! Escape roomy są przepustką do magicznego świata w, którym można znowu. poczuć się jak dziecko. A może wolisz sprawdzić jakie tajemnice kryje pracownia wielkiego artysty?


Poznaj nowe światy

Escape room daje możliwość sprawdzenia się w niecodziennych sytuacjach. Co powiesz na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, która odbywa się na dachu? Albo czy uda Ci się odkryć złoto nazistów bądź czy odważysz się wejść do tajnego pokoju w bazie wojskowej, a może sprawdzisz jakie zagadki kryją w sobie szpitalne sale?

Nie bez powodu escape roomy biją rekordy popularności wśród zwiedzających. Wizyta tam stanowi doskonałą zabawę w gronie znajomych, jest to oryginalny pomysł na niezapomnianą randkę czy spędzenie fascynującego czasu z dzieckiem. Dlatego już dziś kup voucher, który będzie Twoją przepustką do tego niezwykłego świata i pozwoli zapomnieć o codzienności.

escape-room_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera