Prezenty na wesele

Co kupić na prezent na wesele? Pomysły na wyjątkowe upominki

 

Prezenty na wesele

Dostałeś zaproszenie na wesele, które zbliża się dużymi krokami, ale zupełnie nie masz pomysłu na prezent dla nowożeńców. Spokojnie, nie panikuj, weź głęboki oddech i skorzystaj z naszych podpowiedzi poniżej. Z nami wybierzesz odpowiedni podarunek, który możesz wręczyć zarówno na weselu, po ślubie cywilnym czy kościelnym.

Podpytaj przyszłych nowożeńców o czym marzą, może jest to coś, co uda ci się spełnić. Jeśli ich marzeniem jest przeżycie czegoś ekstremalnego, dlaczego nie? Zafunduj im voucher dla dwojga na atrakcję, którą będą mogli wybrać sami. Postaraj się, aby mieli z czego wybierać. Może być to jednodniowy kurs nurkowania, lot akrobatyczny, jazda motorówką czy samochodem rajdowym. Firmy prześcigają się w tego typu atrakcjach, których do wyboru do koloru.

To dziś już standard, że pan młody ma wieczór kawalerski, a przyszła małżonka panieński. Ale przecież te dwie imprezy można połączyć i bawić się razem do białego rana, oczywiście nie dzień przed ślubem, ale najlepiej tydzień. W okresie wiosenno-zimowym taką imprezę najlepiej zorganizować na świeżym powietrzu, może jakiś grill nad jeziorem, albo wypad nad morze. W okresie jesienno-zimowym idealne będzie ognisko połączone z kuligiem lub impreza w górskiej chatce. Taki prezent na ślub na pewno pozostanie w pamięci nowożeńców na długie lata.

Niejedna młoda para marzy o podróży poślubnej. Dlaczego by nie podarować nowożeńcom karty podarunkowej do biura podróży? Będą oni mogli wybrać miejsce, gdzie chcą jechać, pozwoli im to również na odpoczynek i relaks po tak stresującym okresie, jakim było planowanie ślubu. Karty podarunkowe biur podróży oferują nominały 100 zł, 500 zł, 1 000 zł, 2 000 zł, 5 000 zł. Nie musisz szaleć sam, może na taki prezent warto złożyć się z grupą zaproszonych przyjaciół. Rewelacyjna i zaskakująca niespodzianka, no i gwarantowany sukces.

Twoi znajomi uwielbiają dobrą muzykę i akurat w tym roku ich ulubiony artysta będzie koncertował w Polsce? Masz pole do popisu, może być ciężko, ale postaraj się zdobyć bilety na to wydarzenie. Ten nietuzinkowy prezent na pewno ich mile zaskoczy, a ty będziesz mieć satysfakcję z właściwie wydanych pieniędzy.

Zapisz się do newslettera