Sprawdzone pomysły na prezent dla dziewczyny

Jeśli jesteś facetem i masz wątpliwości, czy wybrałeś odpowiedni prezent dla swojej dziewczyny, nie denerwuj się za bardzo. Oczywiście zdarza się, że pomysł na prezent nie zawsze jest trafiony i nie do końca zgodny z tym, co Twoja ukochana sobie upatrzyła, ale pamiętaj, że Twoja wybranka na pewno wie, że uczucie, którym ją darzysz, jest szczere, a upominek płynie prosto z serca.

Niespodzianki zazwyczaj oznaczają, że mężczyzna nie korzysta z wyświechtanych numerów typu kwiatki i czekoladki. Stara się i myśli o tym, jak zaskoczyć swoją dziewczynę fajnym prezentem. Zabiera ją na romantyczną i pełną wrażeń lekcję tańca, zupełnie nie martwiąc się, że ma dwie lewe nogi i może podeptać jej stopy. Spędzenie wieczoru na zgłębianiu tajemnych technik tanga może być nieco bardziej wyrafinowaną alternatywą dla idealnego prezentu na walentynki, jakim jest np. romantyczna kolacja połączona z filmowym seansem.

Na zbliżające się osiemnaste urodziny ukochanej sprytny mężczyzna zawiązuje spisek z jej najlepszymi przyjaciółkami. W ramach prezentu na urodziny organizują wspólnie imprezę niespodziankę – może to być na przykład totalnie babski wieczór, gdzie Pani wieczoru decyduje o każdym kroku, jak prawdziwa księżniczka.

Jeśli Twoja dziewczyna lubi ruch i szuka sposobów na spożytkowanie nadmiaru pozytywnej energii, spraw jej karnet na zajęcia Zumby lub na siłownię, gdzie będzie mogła wyrzucić z siebie wszystkie frustracje i gniewy dnia codziennego. Jest szansa, że pod wpływem świeżo uwolnionych endorfin nie będzie wtedy suszyć głowy swemu mężczyźnie o pozostawione niedbale skarpetki lub parę niepozmywanych naczyń w zlewie.

Każda dziewczyna od czasu do czasu lubi być obdarowywana, zwłaszcza jeśli jest ku temu okazja. Nie chodzi wprawdzie o to, aby obsypywać ją prezentami, ale żeby się starać i pamiętać o jakimś drobiazgu na mikołajki czy romantycznym prezencie na walentynki, a czasem nawet bez okazji.

prezent dla dziewczyny

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 4,00 na 5)
1 komentarz

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera