Tuż przed pierwszym dzwonkiem – voucher na wyjście i zabawę ze szkolnymi przyjaciółmi

Już za kilka dni uczniowie ubiorą galowe stroje by zainaugurować kolejny rok szkolny i spotkać się po wakacyjnej przerwie ze swoimi wychowawcami i nauczycielami by razem wyruszyć w świat wiedzy, by poznawać otaczający świat, który kryje jeszcze wiele tajemnic przed każdym młodym umysłem. To będzie zapewne rok wytężonej pracy, walki z własnymi słabościami. A czekające miesiące będą nie tylko próbą cierpliwości dla wychowawców i nauczycieli, ale z pewnością przyniosą też łzy wzruszenia i ogromną satysfakcję widoczną w dalszych postępach dziecka w nauce i rozwoju. Zanim to jednak nastąpi, warto wykorzystać na maksa ostatnie dni wakacji i zapewnić dzieciakom rozrywkę dzięki, której pełni radości usiądą po raz kolejny do szkolnych ławek.

Emocje w warszawskiej Ochocie
Jeśli mieszkasz w Warszawie, z pewnością zainteresuje Cię temat escape roomu, który mieści się w dzielnicy Ochota. Zabierz tam swoje dziecko – niech wraz z przyjaciółmi rozwiąże czekające na nie zagadki.

Nasze propozycje

Życie to gra
Wiesz, że Twoje dziecko uwielbia gry komputerowe lecz szukasz alternatywy dla szkodliwego monitora? Postaw na ruch i realne przeżywanie wirtualnych emocji. Zabierz swoje dziecko do salonu VR w którym przekona się, że świat nie kończy się na komputerze i warto wyjść z domu.

Nasze propozycje

Show, które zachwyci każde dziecko
A może nie chcesz nigdzie wychodzić i marzy Ci się niezapomniany kinderbal z okazji końca wakacji? Zaproś do waszego domu niezwykłych gości. Kolorowy klaun lub wesoły mim na sprawią, że dzieciaki będą miały niezapomnianą imprezę

Początek roku szkolnego to dla wielu dzieci smutny moment, oznaczający powrót do obowiązków, zadań domowych, wczesnego wstawania, sprawdzianów i kartkówek. Jednak możesz postarać się aby osłodzić mu pożegnanie z latem. Zaproś więc jego najlepszych przyjaciół i spraw by razem spędzili fascynujący czas, który na będą wspominać z uśmiechem w czasie przerw szkolnych.

tuz-przed-pierwszym-dzwonkiem_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera