× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Gruntowne oczyszczenie – voucher na zabieg mikrodermabrazji I Białystok
Gruntowne oczyszczenie – voucher na zabieg mikrodermabrazji I Białystok 30 min

WYJMIJ ze swojej skóry to co niepotrzebne! Dzięki zabiegowi mikrodermabrazji wszelkie nieuniknione zanieczyszczenia zostaną dosłownie wyjęte z zagłębień w skórze. Rozjaśnij swoje oblicze, dzięki pozbyciu się zbędnego ciężaru, ciężaru zanieczyszczeń skóry. Codzienna ekspozycja na czynniki, choćby i z centrum miasta, takie jak smog, spaliny czy nawet nadmiernie ilości suchego powietrza zostanie fachowo zneutralizowana. Złuszczanie martwego naskórka pomoże wydobyć Ci siebie, spod natłoku niechcianych wrażeń, fundowanych Twojej skórze. Trudności dnia codziennego nie unikniemy, choćby i remontu pod oknem, hałaśliwego i obfitującego w rozsiewane dookoła przemysłowe pyły. Jeśli masz dość wielkomiejskiego zgiełku, tym bardziej Twoja skóra. Wyciągniemy Cię z tego! Mikrodermabrazja wykonywana cyklicznie rozjaśnia skórę twarzy i wyraźnie odróżnia Cię od środowiska, w którym przyszło Ci egzystować.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 80.00 zł

gift Gruntowne oczyszczenie – voucher na zabieg mikrodermabrazji I Białystok

Za oknem wirują łopaty do odśnieżania? Swojej skóry nie musisz traktować aż tak drastycznie. Oferujemy metodę, która może przynieść korzystne efekty w bardzo podobny, choć znacznie ostrożniejszy sposób. Mikrodermabrazja dosłownie „wyjmuje” to co niepotrzebne z powierzchni Twojej skóry. Efekt na pewno utrzyma się znacznie dłużej. Redukcja naskórka stymuluje również głębsze warstwy skóry do gruntownej odnowy.
Do zabiegów powierzchni skóry zalecamy uprzedni demakijaż. Zabieg może być również stosowany na męskiej skórze, zaleca się jednak ogolenie twarzy możliwie wcześniej. Oczyszczanie skóry z niedoskonałości przyda się zwłaszcza przy okolicznościowych sesjach zdjęciowych, kiedy po prostu będzie trzeba wyglądać dobrze, na pamiątkę. Zabieg sprawia, że cera jest mniej świecąca, fotografowi ślubnemu ułatwi to pracę przy robieniu korekty zdjęć.
Nie ważne czy problem to studniówkowy trądzik, czy zmiany wynikające z ukończonego procesu odchudzania, żadna z tych rzeczy nie jest potrzebna Tobie ani Twojemu fotografowi. A może do zrobienia są najzwyklejsze zdjęcia z wakacji nad morzem i nie masz możliwości nosić żadnego makijażu, czy stylizowanego zarostu? Nie tylko za młodu są okoliczności, w których trzeba wykazać się szczególną dbałością o prezencję. Zabieg pomaga również na procesy starzenia się, promienny wygląd może być cenniejszy, już nie tylko na fotografiach z imprez.
Czy w takim razie wizyta w gabinecie dermatologicznym może odbywać się między ukończoną zmianą na budowie, a chrzestem bratanka? Jeśli na miejscu czeka fotograf lub kamerzysta warto rozważyć taką opcję, by później nie żałować. Takie scenariusze mają miejsce, niech więc Panowie też będą ubezpieczeni.

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher dla 1 osoby na zabieg mikrodermabrazji
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

 

DLA NIEJ: Dla Ciebie, jeśli nie masz pod kontrolą miasta, a cały czas chcesz mieć pod kontrolą zdrowie i higienę skóry Twojej twarzy.
DLA KOLEŻANKI: Jeśli tylko przechodzi codziennie przez to samo co Ty!
DLA NIEGO: Też! Zwłaszcza, gdy dżentelmen szybko potrzebuje przeskoczyć z budowy na okładkę gazety.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.