× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Redukcja tkanki tłuszczowej od zaraz - voucher na liposukcję ultradźwiękową
Redukcja tkanki tłuszczowej od zaraz - voucher na liposukcję ultradźwiękową 30 minut

Pozwól sobie na więcej efektu, kosztem mniejszego wysiłku. Wstrzymajmy myślenie o siłowniach, treningach i wyrzeczeniach. Ultradźwiękowa liposukcja, w mniej niż godzinę, pomoże Ci w zmaganiach z nadmiarem tłuszczu. Na weselach się nie odmawia, prawda? Posiłek, drink, kolejny posiłek, nawet nie ma tego kiedy wytańczyć! ...a takich imprez ostatnio jakby więcej w Twoim życiu, prawda? Jak w takim razie poświęcić więcej czasu, jak wykupić karnet, gdy nawet nie wiesz, czy pojawisz się na miejscu treningu o odpowiedniej porze? Rozważmy alternatywy. Liposukcja nie jest dedykowana wyłącznie wybiegowym modelkom w rozmiarze zero, doskonale sprawdza się również, gdy najzwyczajniej w świecie mamy napięty grafik, a przydałoby się trochę podciągnąć linię naszej sylwetki.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 90.00 zł

gift Redukcja tkanki tłuszczowej od zaraz - voucher na liposukcję ultradźwiękową

Każdy kto kiedykolwiek myślał o spalaniu tłuszczu, z pewnością głowił się jakimi to metodami będzie się musiał posłużyć. Niekończące się maratony na siłowni? Bolesne ćwiczenia na nieporęcznym sprzęcie domowym? A może atlasy wielofunkcyjne, które bardziej przypominają kombajny, niż pomoce do ćwiczeń? Do takiego ekwipunku nie sposób podejść bez opieki personalnego trenera. Wiedza, która jest wymagana by przeprowadzić właściwy trening, i ekwipunek kupiony, wynajęty, czy serwowany karnetami, mogą przytłoczyć złożonością niejedną osobę, aspirującą do poprawy swojej sylwetki.
Złudne jest postrzeganie, że wypocić z siebie jak najwięcej to jedyna metoda. Liposukcja ultradźwiękowa nie zastąpi treningu z ekspertem, ale może być znakomitym uzupełnieniem, zwłaszcza gdy mamy słabszy dzień i nie warto się fatygować na zajęcia fitness i tym podobne.
Oferta dotyczy zarówno osób stale uprawiających sport, jak i tych, które postanowiły zawalczyć o swoją sylwetkę, bez konieczności gonienia za pucharem. Niezależnie od tego w jakim stadium budowania swojej sylwetki akurat jesteś, zabieg będzie tak samo skuteczny.
Kulturystyka to jedna strona medalu, drugą jest modeling. Nie czujesz się ani kulturystą/ką ani modelem/ką? Nie przejmuj się, zabieg nie ma nic wspólnego z operacją plastyczną, rysowaniem markerem po ciele, czy operacyjnym wycinaniem całych płatów tłuszczu. Wystarczy, że zgłosisz się na zabieg, i przekonasz się, że jedyna sensacja jakiej doznasz to delikatne ultradźwięki, wpływające na stan Twojej tkanki. Najbliżej skóry jest płaska część aparatury, toteż zabieg jest możliwie komfortowy i zdecydowanie mniej skomplikowany, niż rozmowy z trenerem personalnym, czy lekarzem medycyny estetycznej.

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher dla 1 osoby na liposukcję ultradźwiękową
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

DLA KAŻDEGO: Kto chce po prostu odessać nieco zbędnego tłuszczu. Nie trzeba zmagać się z problemami zdrowotnymi, lub być sportowcem, by dbać o Wskaźnik Masy Ciała.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.