× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na Ręka rękę masuje – Masaż dłoni | Chorzów
Voucher na Ręka rękę masuje – Masaż dłoni | Chorzów 30 minut

W salonie masażu, od masażysty czy masażystki, możesz się spodziewać pomocnej dłoni. Co jednak, jeśli to właśnie Twoje są strudzone, zmęczone i wyglądają odrobinę jak „czyste dłonie mechanika”? Na dobry początek zafunduj sobie masaż, który sprawi, że Twojej papierkowej roboty nie będzie przesłaniać widok trudny do zniesienia. Znacznie łatwiej wypełniać dokumentacje z pracy, czy to urzędowe pisma, gdy ma się przed oczami gładkie dłonie, nie odwracające niepotrzebnie uwagi. Masaż nie jest długi, trwa niespełna pół godziny, można więc go śmiało łączyć z innymi propozycjami, takimi jak masaż stóp czy głowy. Nie ma tu żadnych tajemniczych składników, technologii czy metod. Zwykła rzecz, zamówić masaż w salonie. Wybierz klasyczny masaż dłoni, a przekonasz się, że podstawowe zabiegi też niosą ze sobą jakość.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 65.00 zł

gift Voucher na Ręka rękę masuje – Masaż dłoni | Chorzów

Dla wszystkich listonoszy, dostarczający miłym, starszym paniom renty i inne przekazy pocztowe zawsze na czas. Dla wszystkich miłych, starszych pań, które zawsze otwierają drzwi na czas i nie liczą na to że listonosz wystoi pod klatką w środku zimy dwa kwadranse. To są realne sytuacje, po których potrzebny może się okazać właśnie masaż dłoni. Możemy mówić o specjalistycznych tajnikach, ale najprościej chyba zwrócić uwagę na codzienne, typowe zdarzenia. W urzędzie podczas podpisywania dokumentów? W firmie podczas podpisywania ważnych umów lub kontraktów? Biurokracja to nie ostateczność, ale swoje prawa ma - w tym, dziennie setki przewertowanych stron. Słowem, praca biurowa. A co jeśli pracujemy np. właśnie w warsztacie samochodowym? Sprawny mechanik dobrze wie co to BHP, i jak sobie nie utrudniać w trakcie montażu, naprawy, serwisu. Trudno nawet skojarzyć takie realne potrzeby z gabinetem SPA. Gdzie mechanikowi do SPA? Dwa różne światy przecież, ale właśnie może czas pewne rzeczy nazwać nieco inaczej i wyjść z gotowym rozwiązaniem nie tylko do grupy entuzjastów salonów urody, pielęgnacji i masażu. Specjalistów z branży automoto jest na pewno nieporównywalnie więcej, niż choćby siatkarzy. Zainteresowanie powinno być.
Jak więc wiele jest zastosowań masażu dłoni? Tyle ile utrudnień człowiek może spotkać w pracy przeróżnego typu, jak i poza nią. Dłonie, podobnie jak stopy, to obszar refleksologiczny, podatny na uciskanie określonych punktów, a mający wpływ na całą resztę ciała.
Masaż ma wpływ na tak szczegółowo wyodrębnione obszary jak: oko, ucho, linia pasa, tarczyca, a nawet może pomóc w drenażu limfatycznym. Nawet dalej, nerki można stymulować osobno, a nadnercze osobno.
Pozostaje więc wybrać się i doświadczyć tego, jak traktowane mogą być Twoje dłonie, ...dłoniami wyspecjalizowanego masażysty. Ty? A może ktoś z Twojego otoczenia? Ktoś z pracy? Ktoś z domu? Można się zacząć zastanawiać, kto na przykład w pracy mógłby chcieć taki masaż? Nie chodzi przecież o to, by komuś ubliżyć czy wypomnieć, jakich to rąk nie ma po spracowanym dniu. Zaoferowanie takiego vouchera to jednoznaczny wyraz troski o daną osobę. Kto zatem w tak formalnym środowisku? Może jakiś partner biznesowy? Może osoba z którą często zatwierdzacie to i owo? Tyle rozważań na temat biura. W domu może nawet młoda córeczka zapoznaje się z tym, jak dbać o siebię, i chce spróbować czegoś prostego, Tobie nie sposób odmówić, a przy tym chcesz się upewnić, że wszystko będzie dobrze.

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher dla 1 osoby na masaż dłoni
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

DLA PARTNERÓW BIZNESOWYCH: Chcemy podpisać ten kontrakt z partnerem, to zasygnalizujmy partnerowi, że spodziewamy się z jego strony podanej dłoni.
DLA ZAKOCHANYCH: Niech żadne nierówności skóry nie przeszkodzą w trzymaniu się za ręce.
DLA DZIEWCZYNKI: Która sporo słyszała o gabinetach pielęgnacji, a nie chcemy jej przecież wysyłać na jakieś ingerencyjne zabiegi.
DLA BABCI: Na dzień przed sięgnięciem po sweter, robiony właśnie na drutach. Trzeba sobie radzić!

gift Być może spodoba Ci się także...

Indywidualna Nauka Makijażu | Chorzów
Cena od 1199.99 zł
Kurs Masażu Klasycznego | Chorzów
Cena od 1498.99 zł
Masaż Bańką Chińską | Chorzów
Cena od 154.99 zł
Masaż Czekoladowy | Chorzów
Cena od 159.99 zł
Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.