× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na Ręka rękę masuje – Masaż dłoni | Chorzów
Voucher na Ręka rękę masuje – Masaż dłoni | Chorzów 30 minut

W salonie masażu, od masażysty czy masażystki, możesz się spodziewać pomocnej dłoni. Co jednak, jeśli to właśnie Twoje są strudzone, zmęczone i wyglądają odrobinę jak „czyste dłonie mechanika”? Na dobry początek zafunduj sobie masaż, który sprawi, że Twojej papierkowej roboty nie będzie przesłaniać widok trudny do zniesienia. Znacznie łatwiej wypełniać dokumentacje z pracy, czy to urzędowe pisma, gdy ma się przed oczami gładkie dłonie, nie odwracające niepotrzebnie uwagi. Masaż nie jest długi, trwa niespełna pół godziny, można więc go śmiało łączyć z innymi propozycjami, takimi jak masaż stóp czy głowy. Nie ma tu żadnych tajemniczych składników, technologii czy metod. Zwykła rzecz, zamówić masaż w salonie. Wybierz klasyczny masaż dłoni, a przekonasz się, że podstawowe zabiegi też niosą ze sobą jakość.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 65.00 zł

gift Voucher na Ręka rękę masuje – Masaż dłoni | Chorzów

Dla wszystkich listonoszy, dostarczający miłym, starszym paniom renty i inne przekazy pocztowe zawsze na czas. Dla wszystkich miłych, starszych pań, które zawsze otwierają drzwi na czas i nie liczą na to że listonosz wystoi pod klatką w środku zimy dwa kwadranse. To są realne sytuacje, po których potrzebny może się okazać właśnie masaż dłoni. Możemy mówić o specjalistycznych tajnikach, ale najprościej chyba zwrócić uwagę na codzienne, typowe zdarzenia. W urzędzie podczas podpisywania dokumentów? W firmie podczas podpisywania ważnych umów lub kontraktów? Biurokracja to nie ostateczność, ale swoje prawa ma - w tym, dziennie setki przewertowanych stron. Słowem, praca biurowa. A co jeśli pracujemy np. właśnie w warsztacie samochodowym? Sprawny mechanik dobrze wie co to BHP, i jak sobie nie utrudniać w trakcie montażu, naprawy, serwisu. Trudno nawet skojarzyć takie realne potrzeby z gabinetem SPA. Gdzie mechanikowi do SPA? Dwa różne światy przecież, ale właśnie może czas pewne rzeczy nazwać nieco inaczej i wyjść z gotowym rozwiązaniem nie tylko do grupy entuzjastów salonów urody, pielęgnacji i masażu. Specjalistów z branży automoto jest na pewno nieporównywalnie więcej, niż choćby siatkarzy. Zainteresowanie powinno być.
Jak więc wiele jest zastosowań masażu dłoni? Tyle ile utrudnień człowiek może spotkać w pracy przeróżnego typu, jak i poza nią. Dłonie, podobnie jak stopy, to obszar refleksologiczny, podatny na uciskanie określonych punktów, a mający wpływ na całą resztę ciała.
Masaż ma wpływ na tak szczegółowo wyodrębnione obszary jak: oko, ucho, linia pasa, tarczyca, a nawet może pomóc w drenażu limfatycznym. Nawet dalej, nerki można stymulować osobno, a nadnercze osobno.
Pozostaje więc wybrać się i doświadczyć tego, jak traktowane mogą być Twoje dłonie, ...dłoniami wyspecjalizowanego masażysty. Ty? A może ktoś z Twojego otoczenia? Ktoś z pracy? Ktoś z domu? Można się zacząć zastanawiać, kto na przykład w pracy mógłby chcieć taki masaż? Nie chodzi przecież o to, by komuś ubliżyć czy wypomnieć, jakich to rąk nie ma po spracowanym dniu. Zaoferowanie takiego vouchera to jednoznaczny wyraz troski o daną osobę. Kto zatem w tak formalnym środowisku? Może jakiś partner biznesowy? Może osoba z którą często zatwierdzacie to i owo? Tyle rozważań na temat biura. W domu może nawet młoda córeczka zapoznaje się z tym, jak dbać o siebię, i chce spróbować czegoś prostego, Tobie nie sposób odmówić, a przy tym chcesz się upewnić, że wszystko będzie dobrze.

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher dla 1 osoby na masaż dłoni
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

DLA PARTNERÓW BIZNESOWYCH: Chcemy podpisać ten kontrakt z partnerem, to zasygnalizujmy partnerowi, że spodziewamy się z jego strony podanej dłoni.
DLA ZAKOCHANYCH: Niech żadne nierówności skóry nie przeszkodzą w trzymaniu się za ręce.
DLA DZIEWCZYNKI: Która sporo słyszała o gabinetach pielęgnacji, a nie chcemy jej przecież wysyłać na jakieś ingerencyjne zabiegi.
DLA BABCI: Na dzień przed sięgnięciem po sweter, robiony właśnie na drutach. Trzeba sobie radzić!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.