× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Zacznijmy od podstaw – voucher na masaż twarzy | Białystok
Zacznijmy od podstaw – voucher na masaż twarzy | Białystok 30 min

Najbardziej naturalną formą wspierania ogólnej kondycji Twojej skóry jest masaż. W szczególnym obszarze refleksologicznym, jakim jest twarz, daje wyjątkowe efekty dla całego ciała. Nie musisz rozważać od razu akupunktury, by pobudzić do regeneracji całe swoje ciało. Wystarczą dłonie odpowiednio wykwalifikowanej osoby. Kiedy przy pozostałych zabiegach martwisz się przeciwwskazaniami, nie jesteś pewna, czy zaangażowanie chemii i technologii wyjdzie Ci na zdrowie, postaw na naturalną metodę dodawania sobie wigoru. Nie trzeba być sportowcem, by mieć szansę na leczniczy masaż. Również panowie potrzebują czasem nieco więcej uwagi, niż seria zaleceń wyrażonych na recepcie lub instrukcji obsługi skomplikowanego sprzętu dedykowanego wybiórczym efektom. Panie i panowie, postęp technologii to nie jedyna droga radzenia sobie z dobrostanem największego organu w ciele, jakim jest skóra. Masaż rozwijano nieporównywalnie wcześniej, niż technologię. Twarz natomiast jest szczególnie ważną częścią skóry, o którą warto zadbać.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 70.00 zł

gift Zacznijmy od podstaw – voucher na masaż twarzy | Białystok

Pośród niezliczonych opcji w ofercie dermatologicznych salonów i gabinetów łatwo się zgubić. Może jednak potrzebujesz czegoś bardzo prostego, czegoś sprawdzonego, czegoś co nie wymaga dodatkowych wizyt serwisanta w gabinecie? Masaż twarzy, trwający około 30 minut, to usługa, która dostępna powinna być zawsze i od zaraz. Bez szczególnego przygotowania skomplikowanej aparatury. Tak prosta forma, jaką jest stymulowanie określonych regionów twarzy, może zdziałać znacznie więcej, niż niektóre wybiórczo stosowane rozwiązania. Trudno wpłynąć na ogólny dobrostan stosując zabiegi kryjące tylko część potrzeb, jakie może mieć ludzki organizm - sam w sobie działający sprawnie, często potrzebuje tylko odpowiednio ukierunkowanej stymulacji, tak by uruchomić naturalne zdolności do regeneracji.

Przeważnie pacjenci kojarzą stymulowanie organizmu z igłami do akupunktury lub przedziwną aparaturą do biofeedbacku, czy czujkami EEG. Nie zapominajmy jednak o najprostszych, najbardziej sprawdzonych rozwiązaniach, które wykluczają jakąkolwiek awaryjność. Tak długo jak ręce masażysty są sprawne, możesz oczekiwać efektów w postaci rozluźnienia, stymulacji układu odpornościowego, czy wspomagania procesu odchudzania.

O ile wizyty w gabinetach dermatologicznych przeważająco preferują kobiety, o tyle korzystająć z takiego właśnie podstawowego zabiegu zauważyć mogą również panowie. Z pewnością niejeden z Was, oglądając mecz piłki nożnej, widział strudzonego piłkarza, który po kontuzji musiał wezwać pomoc medyczną. W gabinecie dermatologicznym nie przyjmuje się co prawda tak ostrych przypadków, ale zabieg masażu twarzy może się okazać równie pomocny, wobec prostszych nadwyrężeń dnia codziennego. Nie trzeba biegać na murawach międzynarodowych stadionów, żeby potrzebować przerwy na relaks.

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher dla 1 osoby na masaż twarzy
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

DLA NIEJ: Być może nie potrzebujesz od razu serii skomplikowanych zabiegów, a wystarczy dobrze przeprowadzona technika masażu, by pomóc Ci otrząsnąć się z drobnych niedoskonałości i nadwyrężeń.

DLA NIEGO: Salony urody to nie tylko weekend żony w SPA. Jeśli potrzebujesz odrobinę regeneracji, a nie wiesz od czego zacząć, to właśnie może być zabieg dla Ciebie.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.