× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na kurs nurkowania dla zaawansowanych – Advanced Open Water Diver | Wrocław
Voucher na kurs nurkowania dla zaawansowanych – Advanced Open Water Diver | Wrocław

Zachwycający bezkres oceanów i mórz, piękne widowisko światła, cieni, koralowców i wielu innych mieszkańców tajemniczych głębin. Czas spędzony pod wodą to piękne chwile. Jednak zanim ktokolwiek przystąpi do odkrywania podwodnych zjawisk, musi odbyć kurs nurkowania. Głowisz się nad prezentem dla bliskiej osoby? Proponujemy coś naprawdę wyjątkowego – kartę podarunkową na zaawansowany kurs nurkowania!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 1400.00 zł

gift Voucher na kurs nurkowania dla zaawansowanych – Advanced Open Water Diver | Wrocław

Voucher jest dedykowany dla osób, które pierwsze kroki w nurkowaniu mają już za sobą i pragną poszerzyć swoje dotychczasowe doświadczenie i umiejętności. Kurs nurkowania odbywa się w renomowanym centrum nurkowym we Wrocławiu – profesjonalni nurkowie, chętni do dzielenia się swoją pasją, pomogą w każdej sytuacji i sprawią, że kurs będzie niezapomnianym przeżyciem. Pakiet obejmuje pięć nurkowań – dwa obowiązkowe, na które składają się nurkowanie głębokie i nawigacyjne oraz trzy, które można wybrać samemu.

Dzięki Twojemu zaproszeniu osoba obdarowana zdobędzie nowe umiejętności i nabierze wprawy w oddychaniu pod wodą. Ta propozycja jest przede wszystkim dla osób, które nie zamierzają prędko skończyć sezonu nurkowego! Wszystko, czego nauczą się na tym kursie, przyda się podczas kolejnych przygód – może właśnie w oceanicznych głębinach? A może dla wielu osób będzie to przełomowy moment i początek wielkiej pasji do nurkowania.

W skład vouchera wchodzi:

  • 5 nurkowań – dwa obowiązkowe (głębokie i nawigacyjne) oraz trzy do wyboru,
  • certyfikat ukończenia kursu,
  • kreator życzeń (możliwość spersonalizowania vouchera),
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

 

Ważne informacje:

  • w szkoleniu mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 12 lat.

Voucher przeznaczony jest zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, które ukończyły 12 lat. Jeśli Twoja pociecha kocha sporty wodne, to ten super prezent sprawi jej ogromną radość! Nie wiesz, co może przypaść do gustu Twojej siostrze, której od dawna towarzyszy pasja do pływania? Kurs nurkowania jest właśnie tym, co koniecznie musisz jej podarować!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.