× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na konwersacje w języku angielskim | Bydgoszcz
Voucher na konwersacje w języku angielskim | Bydgoszcz

Poszukujesz idealnego prezentu? Zastanawiasz się, co mogłoby się Twojemu bliskiemu najbardziej spodobać? A może wiesz, że przyda mu się drobna pomoc z języka angielskiego, na przykład konwersacje z doświadczonym nauczycielem? Jeżeli taki rodzaj upominku Cię zainteresował, to koniecznie zastanów się nad zakupem karty podarunkowej na konwersacje do bydgoskiej szkoły językowej. Takim prezentem sprawisz nie lada radość swojemu bliskiemu!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na konwersacje w języku angielskim | Bydgoszcz

Upominek w postaci vouchera na konwersacje do szkoły językowej w Bydgoszczy brzmi kusząco? Wiesz, że takim prezentem uda Ci się pozytywnie zaskoczyć osobę, którą chcesz obdarować? Zatem nie wahaj się dłużej i podaruj jej bon na konwersacje z doświadczonym nauczycielem. Szkoła jest godna polecenia, ponieważ pracownicy są profesjonalistami, a praca jest dla nich przede wszystkim pasją. Tworzą wspaniałą rodzinną atmosferę sprzyjającą zdobywaniu wiedzy oraz nowych umiejętności. Takie warunki wpływają korzystnie na poziom wiedzy ucznia, który może udoskonalić znajomość języka i podskoczyć nawet o kilka stopni! Konwersacje są przeznaczone dla osób, które – zupełnie niepotrzebnie – nie mają śmiałości wypowiadania się w tym obcym języku, mimo dużej wiedzy teoretycznej. Jeśli chcesz, aby Twój bliski potrafił w odpowiedni sposób wykorzystać swoją wiedzę w praktyce – koniecznie podaruj mu voucher do tej bydgoskiej szkoły językowej! Zajęcia są też przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą mieć na bieżąco kontakt z językiem angielskim, który – jak powszechnie wiadomo – stanowi jeden z najważniejszych języków porozumiewania się na świecie. Warto pamiętać, że nauka w praktyce jest najlepszą formą zdobywania i porządkowania wiedzy.

W skład vouchera wchodzi:

  • konwersacje z języka angielskiego – do wyboru jeden z dwóch wariantów,
  • zajęcia grupowe lub indywidualne w siedzibie szkoły,
  • kreator życzeń (możliwość personalizacji karty podarunkowej),
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

 

Warianty cenowe vouchera na konwersacje z języka angielskiego:

  • Intensywne indywidualne konwersacje z języka angielskiego: 12 zajęć w miesiącu po 60 minut. Okres trwania nauki: 2 miesiące (lipiec – sierpień). Cena kursu – 1320 złotych.
  • Grupowe konwersacje z języka angielskiego: 8 zajęć w miesiącu po 60 minut. Okres trwania nauki: 9 miesięcy (październik – czerwiec). Cena kursu – 1780 złotych.
  • W celu realizacji vouchera należy skontaktować się telefonicznie ze szkołą, podając numer rezerwacji zamieszczony na voucherze by ustalić i zarezerwować termin kursu.

 

Konwersacje, które organizuje szkoła językowa w Bydgoszczy, polecamy dla

 

DLA CÓRKI | DLA SYNA: Chcesz pomóc córce lub synowi w nauce języka angielskiego? Dodatkowo zbliża się święto Twojego dziecka, z okazji którego szukasz odpowiedniego upominku? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie na prezent naprawdę od serca. Podaruj córce lub synowi prezent w postaci vouchera na konwersacje w języku angielskim! Z takiego upominku Twoje dziecko z całą pewnością będzie bardzo zadowolone – nawet jeśli od razu tego nie doceni, kiedyś będzie Ci dozgonnie wdzięczne, że zadbałeś o jego dobrą edukację i umożliwiłeś zdobywanie wiedzy na wysokim poziomie.

DLA WNUKA: Zastanawiasz się, co podarować ukochanemu wnukowi z okazji jego święta – urodzin, imienin czy innej uroczystości? Mamy dla Ciebie wspaniałą propozycję – w dzisiejszych czasach znajomość języka obcego to podstawa, zatem świetnym pomysłem na upominek będzie voucher na konwersacje w języku angielskim! Taki prezent to świetna inwestycja w młodego człowieka – wnuk będzie znał świetnie język, a dodatkowo pokażesz, jak bardzo zależy Ci na jego przyszłości. Jedna karta upominkowa, a tak wiele zalet!

DLA ZNAJOMEGO: Zbliżają się urodziny lub imieniny Twojego dobrego znajomego i szukasz pomysłu na upominek marzeń? Wiesz, że przyda mu się pomoc w nauce języka angielskiego? Zatem, co myślisz o prezencie w formie vouchera na konwersacje z lektorem języka angielskiego w świetnej bydgoskiej szkole językowej. To z całą pewnością idealny pomysł na prezent dla znajomego, który potrzebuje pomocy w poznawaniu obcego języka. Wykwalifikowani pracownicy szkoły zrobią wszystko, aby Twój kolega zainteresował się angielskim. Dzięki temu nauka stanie się dla niego przyjemna przez co będzie o wiele łatwiejsza!

DLA PRZYJACIÓŁKI: Twoja najlepsza koleżanka chciałaby się trochę podszkolić z angielskiego, a Ty właśnie szukasz dla niej prezentu marzeń z okazji zbliżającego się święta? Mamy dla Ciebie rozwiązanie wprost idealne! Podaruj jej upominek w postaci vouchera na konwersacje z lektorem. Zapewniamy, że tego rodzaju prezent będzie odpowiedni dla Twojej przyjaciółki a zdobyta wiedza bardzo jej się przyda w różnych momentach życia.

DLA BRATA | DLA SIOSTRY: Twój brat lub siostra potrzebuje pomocy w nauce języka angielskiego, a Ty jesteś właśnie w trakcie szukania prezentu z okazji zbliżającej się uroczystości? Koniecznie zastanów się nad prezentem w postaci karty podarunkowej na zajęcia w formie konwersacji. Z takim prezentem bliska Ci osoba będzie mogła wejść na wyższy poziom znajomości tego języka obcego. Co więcej, będziesz mieć w tym swój drobny udział. Nie wahaj się zatem dłużej i już teraz kup voucher, który wręczysz jako prezent ukochanej siostrze lub bratu.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.