× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na przygotowanie do matury, podaruj spokój na maturze | Bydgoszcz
Voucher na przygotowanie do matury, podaruj spokój na maturze | Bydgoszcz

Chcesz obdarować bliską Ci osobę niebanalnym prezentem? Zależy Ci na jej dobrym wykształceniu? W takim razie postaw na upominek, który pozwoli Twojemu bliskiemu porządnie przygotować się do matury. Jak wiadomo – nauka to potęgi klucz – zatem nie wahaj się i podaruj mu voucher do szkoły językowej, dzięki któremu będzie miał możliwość podszkolenia się w zakresie języka angielskiego. Po takim kursie zdanie matury na pewno okaże się zwykłą formalnością.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na przygotowanie do matury, podaruj spokój na maturze | Bydgoszcz

Szukasz prezentu odpowiedniego dla maturzysty? Chcesz podarować coś użytecznego? W takim razie mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Voucher na zajęcia z języka angielskiego, przygotowujące do egzaminu dojrzałości, powinien być dla Ciebie świetnym wyjściem z tej sytuacji. Szkoła językowa z siedzibą w Bydgoszczy zatrudnia profesjonalistów, którzy kochają to, co robią – swój zawód traktują jak powołanie. Dodatkowo, zajęcia składające się na kursy prowadzone są w miłej atmosferze, a indywidualne podejście nauczycieli do każdego z uczniów sprawia, że nauka jest niezwykle efektywna. Nie masz jednak całkowitej pewności, że upominek w postaci vouchera jest odpowiedni dla bliskiej osoby, której chcesz pokazać, że Ci na niej zależy? Myślisz, że podarowanie karty podarunkowej to pójście na łatwiznę? Zupełnie niepotrzebnie! Voucher na kurs językowy przygotowujący do matury to najlepszy prezent, jaki możesz podarować swojemu bliskiemu. Gwarantujemy zadowolenie z takiego upominku, ponieważ możliwość zdobywania wiedzy to najlepsze, co można sprezentować komuś, na kim nam zależy. Efekty może nie będą widoczne od razu, ale zaprocentują w przyszłości, między innymi w postaci wysokich wyników na świadectwie dojrzałości. Zatem nie wahaj się dłużej i już teraz kup kartę podarunkową do szkoły językowej z siedzibą w Bydgoszczy na kurs językowy przygotowujący do matury. Bliski Ci maturzysta będzie miał naprawdę często styczność z językiem obcym również poza szkołą, co wpłynie pozytywnie na efekty w nauce.

W skład vouchera wchodzi:

  • kurs języka angielskiego przygotowujący do matury – do wyboru jeden z dwóch wariantów,
  • zajęcia indywidualne w siedzibie szkoły lub z dojazdem do domu ucznia,
  • kreator życzeń (możliwość personalizacji karty podarunkowej),
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

 

Warianty cenowe vouchera na przygotowanie do matury z języka angielskiego:

  • Przyspieszone przygotowanie do matury: 4 zajęcia w miesiącu po 90 minut. Okres trwania nauki: 3 miesiące (luty – kwiecień). Cena kursu – 920 złotych.
  • Przygotowanie do matury: 4 zajęcia w miesiącu po 90 minut. Okres trwania nauki: 7 miesięcy (październik – kwiecień). Cena kursu – 2160 złotych.

REKOMENDOWANY DLA:

DLA PRZYSZŁEGO MATURZYSTY: Szykuje się jakaś uroczystość lub święto Twojego bliskiego maturzysty? Poszukujesz dla niego odpowiedniego upominku? A co powiesz na kartę podarunkową na kurs języka angielskiego w bydgoskiej szkole językowej? To idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy dbają o wykształcenie swoich bliskich. Nie zastanawiaj się zatem dłużej i już dziś kup voucher na kurs. To inwestycja w przyszłość, która zaprocentuje bardzo szybko – w postaci rewelacyjnych wyników absolwenta szkoły średniej na świadectwie maturalnym. Zdecydowanie polecamy taki edukacyjny prezent!

DLA CÓRKI | DLA SYNA: Chcesz zadbać o wykształcenie córki lub syna? Zastanawiasz się, co zrobić, aby pomóc swojemu dziecku zdać maturę na jak najwyższym poziomie? Voucher do bydgoskiej szkoły językowej na kurs przygotowujący do matury powinien być idealnym rozwiązaniem! W końcu najlepsze, co możesz podarować osobie, na której Ci zależy, to możliwość zdobycia dobrego wykształcenia. Nie wahaj się zatem dłużej i kup kartę podarunkową na kurs języka angielskiego! Zapewniamy, że taka inwestycja zwróci się bardzo szybko – nie tylko w postaci wysokich wyników na świadectwie maturalnym, ale również w formie dobrej pracy oraz łatwości nawiązywania kontaktów.

DLA KOLEGI: Zbliżają się urodziny albo imieniny Twojego kolegi, a Ty szukasz dla niego idealnego upominku? Wiesz, że jest w trakcie przygotowań do matury i przyda mu się wszelka pomoc. Mamy wprost idealne rozwiązanie dla Ciebie i jednocześnie dla Twojego kolegi! Karta podarunkowa na kurs języka angielskiego w bydgoskiej szkole językowej z pewnością sprawi mu wielką radość. Co więcej, prawdopodobnie przyczynisz się do osiągnięcia wysokiego wyniku na maturze z języka obcego. Niech Twój kolega wie, że ma w Tobie przyjaciela, na którym może polegać w każdej sytuacji!

DLA KOLEŻANKI Z KLASY NA 18-STKĘ: Szukacie prezentu na 18 urodziny dla swojej koleżanki z klasy? Matura przed Wami, a poziom wiedzy z języka angielskiego pozostawia wiele do życzenia? Co powiecie na prezent w postaci karty podarunkowej na zajęcia z języka angielskiego w bydgoskiej szkole językowej? Zapewniamy, że taki upominek będzie wybawieniem – zagwarantuje spokój przed samym egzaminem – zdobyta wiedza umożliwi bezstresowe podejście do egzaminu, co przełoży się na lepszy wynik. Nic tak nie podnosi na duchu, jak wiara we własne możliwości – będzie ona tym większa, im więcej wiedzy przyswoi Wasza koleżanka. Zatem nie zastanawiajcie się dłużej i sprezentujcie jej taki voucher – oszczędzicie jej znacznej ilości stresu. Będzie Wam bardzo wdzięczna!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.