× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Bądź fit – voucher na siłownię | Warszawa
Bądź fit – voucher na siłownię | Warszawa

Nie oszukujmy się. Tydzień ćwiczeń nie wystarczy, by osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Aby osiągnąć ten cel, potrzeba naprawdę wiele czasu. Jednak najważniejsza jest wytrwałość i regularne treningi, dzięki którym krok po kroku będziemy obserwować, jak nasza sylwetka zmienia się na lepsze. Aby zapał nie okazał się słomiany, podaruj bliskiej osobie voucher na siłownię, który pomoże jej osiągnąć pożądany efekt.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 228.00 zł

gift Bądź fit – voucher na siłownię | Warszawa

Zastanawiałeś się kiedyś, co odróżnia przeciętnego człowieka od człowieka sukcesu? Jedną z podstawowych cech jest na pewno silna motywacja i wytrwałość. Jeśli bliska Ci osoba chce cieszyć się w końcu idealną figurą, podaruj jej voucher na siłownię, a wtedy jej motywacja będzie wystarczająco silna, by osiągnąć cel. Do wyboru masz trzy pakiety, które można zrealizować w DREAM GYM STUDIO. Pakiet pozwala na nieograniczone wizyty na siłowni i korzystanie z pełnego jej wyposażenia do którego należy: strefa cardio, gdzie można popracować nad kondycją, strefa maszyn, w której osiągnie się wymarzoną muskulaturę, a także strefa treningu siłowego, gdzie znajdują się niezastąpione ławeczki i hantle oraz sztangi. Dodatkowo cena vouchera obejmuje wodę, ręczniki, dostęp do łaźni parowej, bezpłatne wifi, a także 2 godziny bezpłatnego parkingu. Wszystko dla komfortu ćwiczącego. Ale to nie wszystko – każdy karnet zawiera również 20% zniżki na wybrany zabieg w strefie SPA.

W skład pakietu wchodzi:
- voucher na karnet na siłownię
- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). 

DLA BRATA: Twój brat od zawsze zazdrościł, że jego koledzy są bardziej wysportowani, a on nigdy nie będzie miał pokaźnych bicepsów? Pokaż mu, jak bardzo się myli i podaruj mu voucher na wybrany karnet na siłownię Dream Gym Studio. Niech zawalczy o swoje marzenia! 
DLA KOLEŻANKI: Twoja koleżanka marzy o płaskim brzuchu? Jednak nie tak łatwo jest wrócić do figury sprzed ciąży. Zaoferuj jej pomoc i pokaż, że w nią wierzysz, a na dowód podaruj jej voucher na jeden z karnetów do świata Dream Gym Studio. Niech cieszy się wymarzoną sylwetką.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.