× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na Gift Box do nauki angielskiego I cała Polska
Voucher na Gift Box do nauki angielskiego I cała Polska

Chcesz, aby Twój prezent był nie tylko wyjątkowy, ale pożyteczny? Podaruj bliskiej osobie voucher na Gift Boxa popularnej marki Hello School do nauki języka angielskiego. Będzie on niepowtarzalnym, prezentem dla dziecka, nastolatka lub nauczyciela. Atrakcyjna formuła, w której zawarto najnowocześniejsze pomoce naukowe, dzięki którym nauka nie będzie tylko przykrą koniecznością, a stanie się przygodą!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na Gift Box do nauki angielskiego I cała Polska

Dzięki Bazgrolnikowi, gramatyka przestanie być nudna i nauka języka angielskiego stanie się niesamowitą przygodą! Dlaczego? Bazgrolnik to nie tylko zwykłe repetytorium z ćwiczeniami. To książka w formie poręcznego notatnika, którego oryginalność podkreśla niepowtarzalna oprawa graficzna zachęcająca do kreatywnego scrapbookingowego szaleństwa. Wszystkie zagadnienia przedstawione są w formie przejrzystych, ale bałaganiarskich tabel zwierających tylko najistotniejsze informacje, które są dostępne w zasięgu ręki. Natomiast krótkie ćwiczenia mają na celu przypomnieć lub utrwalić wybrane zagadnienia, co zajmie nie więcej niż 20 min. Często słyszymy „Nie pisz po książce!” My mówimy: „Notuj gdzie Ci się tylko podoba, rysuj , podkreślaj, zakreślaj, pisz, dopinaj notatki lub dodaj załączone naklejki, tak aby zawiłe gramatyczne zasady były zrozumiałe przede wszystkim dla Ciebie, a książka stała się niepowtarzalnym edu-gadżetem”. To właściciel decyduje, jak będzie ostatecznie wyglądał jego egzemplarz. Z tak spersonalizowanym notatnikiem z pewnością nikt nie będzie się chciał rozstawać!

LIMITOWANA EDYCJA Gift Boxu za 149 zł zawiera: - Bazgrolnik, czyli masę kreatywnej zabawy i dużą dawkę merytorycznej wiedzy. - voucher na 3-miesięczny dostęp do naszej platformy Hello School, dzięki której rozszerzysz słownictwo i poćwiczysz wiedzę na wciągających, kolorowych grach online, - zestaw kreatywny z mazakiem suchościeralnym, spinaczami, karteczkami przydatnymi w personalizowaniu Twojego Bazgrolnika oraz zakreślaczem i giętkim ołówkiem, - przezroczysta folia do użycia z mazakiem suchościeralnym, - zestaw świątecznego memory, czyli 24 karty w rozmiarze 10 x 10 cm (obrazki + słówka) ze słownictwem związanym ze Świętami Bożego Narodzenia, - zestaw 200 fiszek in blanco do zapełnienia słówkami lub wykorzystania w kreatywnych zabawach słownikowych, - voucher na dodatkowy, roczny dostęp do aplikacji gramatycznej na telefon lub tablet. Dzięki niemu możesz skorzystać z aplikacji na dodatkowym sprzęcie lub przedłużyć o kolejny rok dostęp do aplikacji (wraz z Bazgrolnikiem otrzymujesz dostęp na rok), - zestaw naklejek.

dla młodego ucznia języka angielskiego, któremu Bazgrolnik odczaruje nudną naukę gramatyki dla nauczyciela angielskiego grup szkolnych, który chce zachęcić uczniów do nauki swojego przedmiotu dla entuzjasty technologii w nauczaniu języków obcych

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.