× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher Day SPA dla Niego i dla Niej - Romantyczna niespodzianka! | Warszawa
Voucher Day SPA dla Niego i dla Niej - Romantyczna niespodzianka! | Warszawa

Karta podarunkowa na wypad-niespodziankę do SPA to fantastyczny prezent dla pary zakochanych, ale nie tylko! Taki voucher możesz podarować również jednej osobie lub zabrać ze sobą przyjaciółkę; kameralna atmosfera nie jest zarezerwowana wyłącznie dla par. Obdarowani dopiero w dniu wizyty dowiedzą się, jakie niespodzianki przygotowali dla nich masażyści i terapeuci; oczywiście istnieje możliwość modyfikacji zabiegów, jednak warto zaufać profesjonalistom; najlepiej wiedzą, jak zadbać nie tylko o ciało, ale i o ducha!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 630.00 zł

gift Voucher Day SPA dla Niego i dla Niej - Romantyczna niespodzianka! | Warszawa

Naszym pomysłem na oryginalny prezent dla dwojga jest specjalnie skomponowana wizyta dla pary, aby zakochani mogli zrelaksować się i odprężyć, leżąc obok siebie na podgrzewanych leżankach, nie tracąc się z oczu nawet na chwilę. Profesjonalni masażyści w tym wyjątkowym dniu zapewnią obdarowanym osobom niezapomniane chwile. Te 2 godziny, bo tyle czasu trwać będzie wizyta, będą czasem tylko i wyłącznie dla nich. Na początek rozpalony zostanie kominek, aby w gabinecie było jeszcze bardziej przytulnie i romantycznie, a następnie zostaną przygaszone światła, aby zabiegi odbywały się w blasku świec i przyjemnym półmroku. Podczas wizyty personel gabinetu poczęstuje gości lampką wina oraz poda gorący napój do wyboru z szerokiego wachlarza smaków (5 smaków kaw oraz 8 smaków herbat, gorąca czekolada albo chai). Zabiegi, jakim zostanie poddana obdarowana para, do dnia wizyty będą tajemnicą – możemy jednak zagwarantować, że zakochani miło spędzą tu czas i wyjdą zrelaksowani i szczęśliwi. Voucher na pakiet-niespodziankę “Day SPA” możesz podarować również jednej osobie lub zabrać ze sobą przyjaciółkę – kameralna atmosfera nie jest zarezerwowana wyłącznie dla par – sprzyja również spokojnej rozmowie z dawno niewidzianą koleżanką. Terapeuci dopiero w dniu spotkania przedstawią propozycje niespodzianek, jakie przygotowali – oczywiście istnieje możliwość modyfikacji zabiegów w zależności od indywidualnych potrzeb i upodobań. Jednak warto zaufać profesjonalistom – najlepiej wiedzą, jak zadbać nie tylko o ciało, ale i o ducha! Pamiętaj, aby w treści vouchera wpisać życzenia dla obdarowanej osoby – mogą być to słowa płynące z głębi Twojego serca, np. osobista dedykacja czy wiersz lub, jeśli nie masz pomysłu na własne wyznanie, możesz skorzystać z naszego wyjątkowego kreatora voucherów, gdzie z bogatej bazy tekstów wybierzesz życzenia idealnie pasujące do okazji!

W skład pakietu wchodzą:

  • zabiegi na ciało i/lub twarz skomponowane przez terapeutów specjalnie dla pary, profesjonalnie dobrane do potrzeb (typu cery, skóry, preferencji) Gości, oraz czynników takich jak: pory dnia, pory roku oraz pogody,
  • poczęstunek winem musującym lub winem różowym półsłodkim,
  • poczęstunek w postaci gorącej kawy, czekolady lub herbaty oraz czekoladki lub śliwki,
  • kreator życzeń,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.