× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Sto lat, sto lat!... czyli voucher na sesję fotograiczną z okazji urodzin malucha | Warszawa
Sto lat, sto lat!... czyli voucher na sesję fotograiczną z okazji urodzin malucha | Warszawa

Rok, dwa latka, a może już siedem? Sesja dziecięca jest przeznaczona dla maluchów w każdym przedziale wiekowym – nie ma tu ograniczeń. Bez względu na to, jak duży jest nasz mały łobuz, chcemy znaleźć mu idealny prezent, który zachwyci go i jego rodziców. Podaruj voucher, dzięki któremu powstaną przepiękne zdjęcia maluchów, a może nawet całej rodziny. Jeżeli rodzice zastanawiali się nad rodzinną sesją zdjęciową,, w której udział wezmą najważniejsze dla nich osoby, czyli ukochane dzieci, nie zwlekaj! Profesjonalny fotograf wykona cudowne zdjęcia do rodzinnego albumu, a wszyscy spędzą wspólne chwile razem, wymyślając koncepcję sesji. Zdjęcia będą wysokiej jakości, sesja przebiegnie w miłej atmosferze, a rodzinny album powiększy się o kilka pięknych fotografii.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Sto lat, sto lat!... czyli voucher na sesję fotograiczną z okazji urodzin malucha | Warszawa

Każde kolejne urodziny dziecka to ważny moment dla całej rodziny. Rodzice szukają najlepszego tortu, wymyślają różne atrakcje, a reszta rodziny zastanawia się nad najbardziej trafionym prezentem. A może warto znaleźć podarunek, który będzie niespodzianką i świetną zabawą zarówno dla malucha, jak i dla rodziców?

Fotograficzna zabawa trwa około półtorej godzin i może przebiegać w studio, w domu klienta lub w plenerze – dojazd na terenie Warszawy jest wliczony w koszt. Całą rodziną wybiorą zatem takie miejsce, które dobrze im się kojarzy i w którym lubią wspólnie spędzać czas. Razem z dzieckiem podejmą decyzję, czy wesołe miasteczko, park, albo ulubiona cukiernia będą spełniać ich kryteria. A może dom i podwórko z ukochanym psem? Albo profesjonalne studio zdjęciowe? Wszystko zależy od nich! Przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę – dlatego też fotograf nie zmusza dzieci do pozowania (szczególnie tych młodszych), ale daje im pole do popisu – zachęca do ruchu oraz zabawia. Podczas sesji atmosfera jest ciepła i przyjazna, a zdjęcia nie są wymuszone. Dziecko nie musi się niczym stresować, tylko dobrze bawić! Chodzi przecież o jego szczery uśmiech i iskierki w oczach. Rodzice również mogą uczestniczyć w sesji i robić sobie zdjęcia ze swoimi pociechami.

Do takiego dnia warto się wcześniej przygotować – między innymi odpowiednio się ubrać – jedną z najważniejszych zasad jest wybór jednobarwnego ubrania bez żadnych aplikacji, rysunków czy napisów, ponieważ bardzo odciągają one uwagę od głównych bohaterów zdjęć. Profesjonalista zadba o to, by każde zdjęcie w 100% spełniało ich oczekiwania.

Sesja dziecięca to super pomysł na oderwanie się na chwilę od obowiązków oraz regularnego trybu życia. Zdjęcia urodzinowe będą piękną pamiątką, a wspólne spędzenie czasu podczas fotograficznej frajdy gwarantuje świetną zabawę dla całej rodziny.

Koniec z nieostrymi i źle wykadrowanymi zdjęciami! Niech w Waszym albumie znajdą się piękne fotografie, które uchwycą Waszą radość na zawsze. Na zawsze może też być bilecik dołączony do vouchera - złóż maluchowi życzenia, które zostaną na pamiątkę razem z fotografiami!

W skład pakietu wchodzi:

  • sesja wykonana w studiu lub plenerze (w zależności od preferencji i pogody),
  • 10 obrobionych i wywołanych zdjęć w formacie 15x21,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

 

Ważne informacje:

  • Sesja urodzinowa zazwyczaj trwa do półtorej godziny,
  • Klient sam wybiera zdjęcia które najbardziej podobają mu się z sesji. Podczas sesji usługodawca zapewnia pełną aranżacje: balony, girlandę urodzinową, świetną zabawę.
  • Możliwe jest wykonanie tortu do sesji za dodatkową opłatą, bądź przyniesienie swojego.
  • Vouchery można zrealizować na terenie Warszawy. Przed realizacją vouchera należy uzgodnić termin mailowo lub telefonicznie.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.