× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher do escape room - Wyrocznia | wiele opcji | Warszawa
Voucher do escape room - Wyrocznia | wiele opcji | Warszawa

Zastanawiasz się nad oryginalnym prezentem na Dzień Mamy? Chciałbyś żeby był to prezent, dzięki któremu przeżyje coś nowego i niezwykłego zarazem? Czasu coraz mniej, a Ty ciągle nie masz pomysłu? Mamy doskonałe rozwiązanie - voucher do escape room, miejsca w którym poczuje się jak w alternatywnej rzeczywistości.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher do escape room - Wyrocznia | wiele opcji | Warszawa

Twój dziadek już dawno mówił Ci, że chciałby przekonać się na własnej skórze czym są właściwie te Escape roomy? Spraw by nie musiał długo czekać i spełnij jego życzenie. Niech dziadek doświadczy emocji płynących z rozwiązywania zagadek logicznych na czas. Obdarowani w pokoju zagadek będą musieli zapytać wyroczni o pomoc w zdobyciu lekarstwa dla chorego kolegi. Pomieszczenie, w którym rozgrywa się akcja jest przepełnione pułapkami, magicznymi przedmiotami, które znacząco utrudniają wykonanie zadania. Czy uda Wam się w tym niezwykłym pokoju, osnutym mityczną energią odnaleźć wszystkie składniki i przygotować z nich lekarstwo które uratuje życie rannego? Przekonajcie się o tym! Na wykonanie zadania obdarowani mają tylko 60 minut.

W skład pakietu wchodzi: - 60-minutowa wizyta w escape room, pokój wyrocznia, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie) Warianty cenowe: - gra dla 1 osoby – 50 zł, - gra dla 2 osób – 99 zł. - gra dla grupy większej niż 2 osoby ─ 149 zł. Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA NIEGO: Twój kolega przyjeżdża do stolicy na weekend i chciałabyś mu zaproponować coś więcej niż wjechanie na ostatnie piętro Pałacu Kultury? Niech ten wyjazd do Warszawy zapamięta na długo! Podaruj mu voucher do escape roomu i razem spędźcie magiczny czas mierząc się z zagadkami Wyroczni oraz przygotowując eliksir, który pozwoli Wam opuścić to niezwykłe miejsce. Stwórz Wasze wspólne, niezwykłe wspomnienia. DLA MAMY: Chciałabyś by Twoja mama oderwała się w końcu od codziennych obowiązków i doświadczyła czegoś nowego? Zabierz ją do escape roomu – miejsca gdzie zmierzy się z logicznymi zagadkami, a także... upływającym czasem! Podaruj jej voucher do pokoju Wyroczni i razem zatopcie się w świat magii i mitologii.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.