× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na rodzinną grę w Footgolf i dodatkowe atrakcje | Przywidz - okolice Trójmiasta
Voucher na rodzinną grę w Footgolf i dodatkowe atrakcje | Przywidz - okolice Trójmiasta

Spędzanie czasu z rodziną jest niezwykle ważne, ale istotne jest też to, gdzie ten czas spędzimy. Nie możemy przecież siedzieć w domu przed telewizorem i mówić, że spędziliśmy wspólnie ważne chwile! Zwłaszcza teraz – kiedy jest lato – powinniśmy jak najwięcej przebywać na świeżym powietrzu. Jeszcze fajniej będzie, gdy wspólnie z bliskimi próbujemy zupełnie nowych rzeczy! Brzmi ciekawie? Proponujemy Wam wyjątkową ofertę, czyli voucher na rodzinną grę w Footgolf!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na rodzinną grę w Footgolf i dodatkowe atrakcje | Przywidz - okolice Trójmiasta

FootGolf jest połączeniem piłki nożnej i golfa. Rozgrywka toczy się na obiekcie golfowym specjalnie przystosowanym poprzez ustawienie chorągiewek w dołkach o średnicy 50 cm. Celem gry jest pokonanie toru z przeszkodami i wprowadzenie piłki do odpowiedniego dołka oczywiście im mniej jest uderzeń, tym lepiej. To naprawdę wyjątkowy prezent, który możesz podarować swoim pociechom, na przykład z okazji ich urodzin!

Nikt nie musi się martwić o umiejętności i doświadczenie. W tej grze najważniejsze jest przede wszystkim okazywanie szacunku innym graczom, a zasady gry opierają się na uczciwości duchem tej dyscypliny jest uprzejmość. To pierwsze takie miejsce w Polsce! W dodatku otoczone malowniczymi lasami i wzgórzami, położone na pięknych Kaszubach.

Karta podarunkowa z tym super prezentem zachwyci Twoich bliskich i okaże się strzałem w dziesiątkę na spędzenie przyjemnego czasu na łonie natury, z dala od zgiełku miasta! Dodatkową atrakcją jest nieograniczony czas na korzystanie z trampoliny, kręgli piłkarskich, curlingu i bramki z otworami do ćwiczenia strzałów! Uśmiech na twarzy Twoich bliskich i radość ze wspólnie spędzonych chwil to wspomnienia na całe wakacje. Możecie wspólnie rozegrać mecz w Footgolfa i sprawdzić, kto z Was jest najbardziej uprzejmym graczem. Gwarantujemy, że to wyjątkowy prezent, który zbliży Was do siebie jeszcze bardziej.

Dzieci uwielbiają gry zespołowe wspaniale będzie, jeśli spędzisz z nim czas, tak niezwykle wartościowy w Waszych relacjach. Nawet jeśli zdarzają Wam się od czasu do czasu małe kłótnie, to łono natury łagodzi wszelkie obyczaje!

Nie zapomnij w treści vouchera wpisać autorskich życzeń skierowanych specjalnie do Twoich bliskich. Na pewno docenią ten osobisty gest pełen miłości!

W skład pakietu wchodzą:

  • rodzinna gra w Footgolf – omówienie zasad, wypożyczenie piłki i gra trwająca około 1,5h,
  • dodatkowe atrakcje (nieograniczony czas do końca dnia): trampolina, piłkarski curling, piłkarskie kręgle, bramka z otworami do ćwiczenia strzałów,
  • kreator życzeń (możliwość personalizacji karty podarunkowej),
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Ważne informacje:

  • voucher do wykorzystania dla 2 osób dorosłych oraz od 1 do 3 dzieci,
  • ze względu na sezonowość usług voucher jest ważny do 29.10.2017.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.