× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
I żyli długo i szczęśliwie... I z bajeczną fotografią! | Goleszów, Bielsko Biała
I żyli długo i szczęśliwie... I z bajeczną fotografią! | Goleszów, Bielsko Biała

Znasz malucha, który od urodzenia jest rodzinnym czarodziejem i który zaraża energią, albo śmiechem? Zastanawiasz się nad najlepszym prezentem na jego urodziny lub chrzciny? Podaruj mu voucher na sesję zdjęciową - dla niego będzie to świetna zabawa i okazja do pokazania pięknych pierwszych ząbków, a dla jego rodziców niezastąpiona pamiątka w albumie rodzinnym przywołująca dzieciństwo szybko rosnącego dziecka.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 300.00 zł

gift I żyli długo i szczęśliwie... I z bajeczną fotografią! | Goleszów, Bielsko Biała

Nie ma chyba wdzięczniejszego tematu fotografii od małego łobuza lub łobuziary, których wyobraźnia nie opuszcza i które nie znają jeszcze nieśmiałości. Zatrzymaj na chwilę szybki proces dorastania malucha, a (jako, że nie wynaleziono jeszcze wehikułu czasu) najlepszym i sprawdzonym sposobem na to są zdjęcia.
Dając voucher na sesję dziecięcą, dajesz też zdjęcia, które będą piękną pamiątką i mnóstwo zabawy ze wspólnie spędzonym czasem podczas sesji fotograficznej. Dziecko ze swoimi rodzicami i fotografem wymyśli najlepsze miejsce na sesję. Zostanie królem wesołego miasteczka? Indiana Jones w dzikim lesie? Łakomczuchem w ulubionej cukierni? A może poskramiaczem lwa, czyli ukochanego psa, na własnym podwórku? Albo… No tak, możliwości jest całe mnóstwo, powstrzymuje Was tylko wyobraźnia (a tej dzieciakom nie brakuje!). Zawsze możecie zdecydować się na sesję w studio fotograficznym, mały model będzie mógł zobaczyć miejsce pracy fotografa na własne oczy.
Rezultatem takiej imprezy będzie 10 profesjonalnie obrobionych zdjęć, oddanych w formacie 15x21 oraz w formie cyfrowej na płycie CD. Podczas sesji atmosfera będzie ciepła i przyjazna, a zdjęcia nie będą sztuczne i wymuszone! Dziecko nie musi się niczym stresować, tylko być sobą!
Voucher na sesję zdjęciową dla dziecka to pomysł na prezent dla całej rodziny. Wspólna zabawa, dużo śmiechu i piękne pamiątki na całe życie - gwarantowane!
Niech mały czarodziej zamieni swoim uśmiechem zwykłą fotografię w piękne wspomnienie, a rodzinny album powiększy się o kilka pięknych zdjęć. A profesjonalny fotograf zadba o to, by każde ujęcie było wyjątkowe!

 

W skład pakietu wchodzi:

  • dziecięca sesja zdjęciowa wykonana w plenerze, studio lub domu,
  • 10 poddanych profesjonalnej obróbce zdjęć w formacie 15x21 + zdjęcia w formie cyfrowej na płycie CD,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

 

 

NA URODZINY: Maluchy szybko dorastają, stają się samodzielne, a wspomnienia o najzabawniejszych momentach najłatwiej przywoływać wyciągając album rodzinny, sadzając dorastającą pociechę na kolana i oglądając zdjęcia. Planujesz niezapomniane urodziny Twojego malucha? A może znasz małego gwiazdora, którego uśmiech potrafi oczarować każdego? Warto to uczcić w wyjątkowy sposób! Są momenty w życiu Waszego rozrabiaki, które trzeba zatrzymać!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.