× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na pierwsze nurkowanie z instruktorem na basenie lub wodach otwartych | okolice Augustowa
Voucher na pierwsze nurkowanie z instruktorem na basenie lub wodach otwartych | okolice Augustowa

Szukasz ciekawego prezentu dla bliskiej osoby? Znasz kogoś, kto zawsze marzył o odkrywaniu podwodnego świata? Podaruj mu voucher na intro-nurkowanie, czyli nurkowanie zapoznawcze! To idealny prezent zwłaszcza dla tych, którzy kochają sporty wodne. Może obdarowana voucherem osoba rozpocznie przygodę z nurkowaniem i się w nim zakocha!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 250.00 zł

gift Voucher na pierwsze nurkowanie z instruktorem na basenie lub wodach otwartych | okolice Augustowa

Centrum nurkowe, w którym można zrealizować kartę podarunkową, jest ulokowane w okolicach malowniczego Augustowa i zawdzięcza swój niezastąpiony klimat między innymi prowadzeniu centrum szkoleniowego nad Adriatykiem.

Instruktorzy posiadają ogromne doświadczenie, którym z chęcią podzielą się nawet z mniej lub bardziej wymagającym klientem. To wyjątkowy prezent, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego!

Nigdy nie jest za późno na spróbowanie czegoś nowego, więc jeśli nadal nie wiesz, co mógłbyś podarować siostrze, bratu, przyjacielowi, ukochanemu czy też swojemu dziecku, to właśnie przychodzimy Ci z pomocą i zachęcamy do podarowania tego jakże niecodziennego prezentu.

Wdzięczność, radość i zadowolenie bliskiej Ci osoby – gwarantowane!

Zanim nadejdzie ten szczególny moment pierwszego zanurzenia w wodzie – osoba obdarowana musi przejść odpowiedni instruktaż. Po krótkim teoretycznym szkoleniu przyjdzie czas na zajęcia praktyczne, czyli nurkowanie na basenie lub w wodach otwartych.

Są takie prezenty, które warto podarować bez okazji – tak jest również i w tym w przypadku – podaruj go komuś zupełnie bez powodu. Taka przygoda to dreszczyk emocji i wielka frajda! Jeśli do karty podarunkowej dołączysz miłe spersonalizowane życzenia, bliska Ci osoba poczuje się naprawdę wyjątkowo.

To właśnie dzięki Tobie szczęśliwy posiadacz vouchera poczuje się jak ryba w wodzie

W skład vouchera wchodzi:

  • instruktaż – krótkie szkolenie teoretyczne,
  • zajęcia praktyczne: 1 nurkowanie z instruktorem na basenie lub wodach otwartych – do głębokości 2 m dla dzieci w wieku 8 lat lub do głębokości 5 m dla pozostałych,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Ważne informacje:

  • przed rozpoczęciem kursu należy uiścić dodatkową opłatę za dokumenty od 120 zł do 250 zł – w tym celu należy skontaktować się z organizatorem kursu

Dla kogoś, kto zawsze marzył o odkrywaniu podwodnego świata.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.