× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Terenowa Jazda Off Road 4x4 za kierownicą 1h / Świecie
Terenowa Jazda Off Road 4x4 za kierownicą 1h / Świecie

Niezapomniana przygoda za kierownicą! Skorzystaj z vouchera na Terenową Jazdę Off Road 4x4 i poczuj adrenalinę przez 1h!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 399.00 zł

gift Terenowa Jazda Off Road 4x4 za kierownicą 1h / Świecie

Prezentacja produktu:

 

 1. Osobiste prowadzenie samochodu terenowego pod nadzorem instruktora.

 2. Krótkie, nie wliczane do czasu 1 godziny prezentu, ale niezbędne szkolenie teoretyczne w dziedzinie off road i BHP w off roadzie.

 3. Czas w terenie 1 godzina.

 4. Prezent dla 1 osoby.

 5. Realizacja samochodem terenowym Suzuki Vitara. Samochód specjalistycznie przygotowany do off-rodu i wyposażony w niezbędny sprzęt.

 6. Do dyspozycji są samochody z automatyczną skrzynią biegów. W chwili ustalania terminu realizacji należy powiadomić wykonawcę o wyborze samochodu z automatyczną skrzynią biegów.

 7. W cenie możliwość uczestnictwa jednej osoby towarzyszącej. W chwili ustalania terminu realizacji należy powiadomić wykonawcę. Osoba towarzysząca musi mieć ukończone 13 lat.

 8. Realizacja przez cały rok od poniedziałku do niedzieli. Możliwość ograniczonej realizacji prezentu w dni ustawowo wolne od pracy, takie jak święta państwowe i kościelne oraz w tzw. okresie urlopowym, czas ferii i wakacji.

 9. Termin realizacji należy ustalić z wykonawcą z 21 dniowym wyprzedzeniem.

 10. Rezerwację można odwołać do 48 godzin przed umówionym terminem realizacji.

 11. Warunki pogodowe mają wpływ na realizację prezentu. W przypadku drastycznego załamania się pogody (skrajne upały lub minusowe temperatury, opady atmosferyczne, wichura) realizacja może być niemożliwa. Decyzję podejmuje wykonawca i ustalany jest inny termin realizacji.

 12. Miejsce realizacji okolice Świecia n/W woj. kujawsko-pomorskie. Jazda w naturalnym terenie. Atrakcyjne tereny off roadowe obfitujące w bezdroża, lasy. Wiele przeszkód terenowych: błotniste i piaszczyste odcinki, podjazdy, zjazdy, trawersy, pagórki, doliny, wąwozy, rowki.

 13. Miejsce spotkania:

  -pasjonaci4x4.pl, 86-100 Świecie ul. Zamkowa 9.

  -Stacja Paliw GENERON 86-100 Świecie ul. Chełmińska 22

  -Vistula-Hotel 86-100 Świecie ul. Bydgoska 1.

  Wykonawca może ustalić inne miejsce spotkania, o czym powiadomi uczestnika.

  1. Zalecane obuwie i ubranie, w którym czujesz się dobrze i swobodnie, które możne ulec przemoczeniu i zabrudzeniu. Stosowne do pory roku.

 14. Osoba uczestnicząca musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 

Podczas tej niezwykłej przygody będziesz mieć możliwość przejechania przez błoto, pokonywania stromych pagórków, przekraczania niewielkich rzek i wielu innych trudności terenowych. Do dyspozycji będziesz miał godzinę pełną niepowtarzalnych wrażeń i wyzwań, podczas których zostaniesz wprowadzony przez doświadczonych instruktorów.

Voucher obejmuje godzinną jazdę za kierownicą samochodu terenowego 4x4, który został specjalnie dostosowany do ekstremalnych warunków terenowych. Doskonale przyszykowany pojazd pozwoli Ci pokonać wszelkie przeszkody, które napotkasz po drodze.

W trakcie tej jazdy będziesz pod opieką doświadczonych instruktorów, którzy zapewnią Ci nie tylko niezapomniane emocje, ale też zadbają o Twoje bezpieczeństwo. Instruktorzy przekażą Ci niezbędną wiedzę, porady i wskazówki, abyś mógł jak najlepiej czerpać przyjemność z jazdy terenowej

Ten voucher to idealny prezent dla osób, które lubią przeżywać intensywne emocje związane z jazdą samochodem terenowym oraz cenią sobie kontakt z naturą i przygodę. Niezależnie od poziomu doświadczenia, każdy będzie mógł uczestniczyć w tej jedynej w swoim rodzaju przygodzie i poczuć dreszczyk emocji podczas jazdy off-road.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.