× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Terenowa Wyprawa Off Road 4x4 za kierownicą 3h / Świecie
Terenowa Wyprawa Off Road 4x4 za kierownicą 3h / Świecie

Śpiesz się, aby zarezerwować swoją wyprawę off-road! Podczas 3-godzinnej jazdy za kierownicą samochodu terenowego z napędem na cztery koła, będziesz miał okazję przeżyć niezapomniane chwile. Pokonasz trudne tereny i przeszkody, które sprawią, że adrenalina w Twoim ciele osiągnie szczytowe wartości. Doświadczysz jazdy w ekstremalnych warunkach, a jednocześnie będziesz miał okazję podziwiać piękne krajobrazy.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 1099.00 zł

gift Terenowa Wyprawa Off Road 4x4 za kierownicą 3h / Świecie

 1. Osobiste prowadzenie samochodu terenowego pod nadzorem instruktora.

 2. Krótkie, nie wliczane do czasu 3 godziny prezentu, ale niezbędne szkolenie teoretyczne w dziedzinie off road i BHP w off roadzie.

 3. Czas w terenie 3 godziny.

 4. Prezent dla 1 lub 2 osób. Możliwość zamiany uczestników za kierownicą.

 5. Realizacja samochodem terenowym Suzuki Vitara. Samochód specjalistycznie przygotowany do off-rodu i wyposażony w niezbędny sprzęt.

 6. Do dyspozycji są samochody z automatyczną skrzynią biegów. W chwili ustalania terminu realizacji należy powiadomić wykonawcę o wyborze samochodu z automatyczną skrzynią biegów.

 7. W cenie możliwość uczestnictwa jeszcze jednej osoby towarzyszącej. W chwili ustalania terminu realizacji należy powiadomić wykonawcę. Osoba towarzysząca musi mieć ukończone 13 lat.

 8. Realizacja przez cały rok od poniedziałku do niedzieli. Możliwość ograniczonej realizacji prezentu w dni ustawowo wolne od pracy, takie jak święta państwowe i kościelne oraz w tzw. okresie urlopowym, czas ferii i wakacji.

 9. Termin realizacji należy ustalić z wykonawcą z 21 dniowym wyprzedzeniem.

 10. Rezerwację można odwołać do 48 godzin przed umówionym terminem realizacji.

 11. Warunki pogodowe mają wpływ na realizację prezentu. W przypadku drastycznego załamania się pogody (skrajne upały lub minusowe temperatury, opady atmosferyczne, wichura) realizacja może być niemożliwa. Decyzję podejmuje wykonawca i ustalany jest inny termin realizacji.

 12. Miejsce realizacji okolice Świecia n/W woj. kujawsko-pomorskie. Jazda w naturalnym terenie. Atrakcyjne tereny off roadowe obfitujące w bezdroża, lasy. Wiele przeszkód terenowych: błotniste i piaszczyste odcinki, podjazdy, zjazdy, trawersy, pagórki, doliny, wąwozy, rowki.

 13. Miejsce spotkania:

  -pasjonaci4x4.pl, 86-100 Świecie ul. Zamkowa 9.

  -Stacja Paliw GENERON 86-100 Świecie ul. Chełmińska 22

  -Vistula-Hotel 86-100 Świecie ul. Bydgoska 1.

  Wykonawca może ustalić inne miejsce spotkania, o czym powiadomi uczestnika

 14. Zalecane obuwie i ubranie, w którym czujesz się dobrze i swobodnie, które możne ulec przemoczeniu i zabrudzeniu. Stosowne do pory roku.

 15. Osoba uczestnicząca musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

Przed jazdą przeprowadzane jest krótkie szkolenie w zakresie prowadzenia pojazdu oraz zasad bezpieczeństwa. Podczas jazdy instruktor zajmuje miejsce pasażera i pozostaje do dyspozycji kierowcy. Nad przebiegiem całej atrakcji czuwa instruktor, a samochód terenowy jest na bieżąco serwisowany i kontrolowany.

Voucher na Terenowa Jazda Off Road 4x4 za kierownicą  3 h to idealny prezent dla fana motoryzacji, off-roadu oraz survivalu. Atrakcja ta jest przeznaczona dla osób posiadających prawo jazdy, które chcą spróbować swoich sił w prowadzeniu samochodu terenowego po trudnym terenie.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.