× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na jazdę Astonem Martinem DB9 | wiele opcji | Poznań
Voucher na jazdę Astonem Martinem DB9 | wiele opcji | Poznań

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent? Twój chłopak lubi niespodzianki i jest fanem motoryzacji? Spraw by zapamiętał swoje urodziny do końca życia! Podaruj mu adrenalinę, której nie doświadczył jeszcze nigdy. Pewnie zastanawiasz się jak masz to zrobić skoro nie masz samochodu? Sprezentuj mu voucher na jazdę Astonem Martinem DB9, która na zawsze pozostanie w jego pamięci.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na jazdę Astonem Martinem DB9 | wiele opcji | Poznań

Zastanawiasz się co kupić mężowi na 30 urodziny i nic nie przychodzi Ci do głowy? Nie chcesz by był to kolejny kubek, który zaraz się zniszczy lub kolejna koszulka czy perfum. Chciałabyś by prezent niósł ze sobą wspomnienia, które zostaną z wami na długi czas? Twój ukochany jest największym fanem Jamesa Bonda we wszechświecie i zna wszystkie części niemalże na pamięć? Pozwól mu w ten wyjątkowy dzień wcielić się w rolę Agenta 007, podaruj mu voucher na jazdę po torze sportowym i spraw by usiadł za kierownicę Astona Martina DB9, który jest prawie identyczny jak pojazd najsłynniejszego agenta. Aston Martin DB9 osiąga zawrotną prędkość 300 km/h, jego silnik ma pojemność 6000 cm3, a moc wynosi aż 450 KM, do „setki” przyśpiesza w ok. 5 sekund. Zdaniem użytkowników, którzy mieli okazję usiąść za kółkiem tego auta, jest to jeden z najpiękniejszych sportowych samochodów, jakie powstały w tej dekadzie. To jeden z tych wyjątkowych modeli, w których drapieżność, dynamikę i dzikość pogodzono ze smakiem i elegancją. Pamiętaj, że marzenia można zamienić na wspomnienia. Wspomnienia nie mają przecież ceny!

W skład pakietu wchodzi: - jazda Astonem Martinem DB9 po torze Poznań, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Warianty cenowe, w zależności od ilości okrążeń: - 1 okrążenie – 899 zł, - 2 okrążenia – 1 399 zł, - 3 okrążenia – 1 899 zł, - 4 okrążenia – 2 399 zł, - 6 okrążeń – 3 399 zł, - 8 okrążeń – 4 399 zł, - C-drive – 599,00 zł Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA BRATA: Twój brat uwielbia luksusowe samochody, ale do tej pory oglądał je tylko w czasopismach motoryzacyjnych? Wyobrażasz sobie tą wielką radość, kiedy wręczysz mu na jazdę Astonem Martinem? Pamiętaj, że to nie jest zwyczajna jazda dla fanów motoryzacji ale niezwykły zastrzyk energii, który da im siłę i motywację by podejmować kolejne wyzwania. DLA MĘŻA: Twój mąż narzeka, że jeździ starym samochodem, a chciałby choć raz poczuć pełną moc silnika i wykazać się umiejętnościami za kółkiem? Dzięki voucherowi na jazdę Astonem Martinem DB9 spełni swoje marzenia i poczuje to co czują zawodowi kierowcy.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.