× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na jazdę Lamborgini Gallardo  | wiele opcji | Poznań
Voucher na jazdę Lamborgini Gallardo | wiele opcji | Poznań

Wasz kolega niedługo dołączy do grona osób pełnoletnich? Osiemnaste urodziny ma się tylko raz w życiu! Sprawcie by to była jego największa JAZDA w życiu. I to dosłownie, podarujcie mu na jazdę Lamborgini Gallardo. Niech to będzie niezwykły czas!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na jazdę Lamborgini Gallardo | wiele opcji | Poznań

Twój wujek właśnie wrócił z zagranicy i chciałbyś w ramach prezentu powitalnego przygotować mu coś niezwykłego? Wiesz, że interesuje się sportowymi samochodami, a będąc przez dwa lata w Hiszpanii mógł je jedynie podziwiać na ulicach Granady? Spraw mu niespodziankę , która pozwoli mu ponownie zaklimatyzować się w Polsce! Podaruj mu voucher na jazdę Lamborgini Gallardo , dzięki której poczuje to co czują hiszpańscy czy włoscy biznesmeni posiadający w swoich garażach tak luksusowe auto. Jazda tym niezwykłym autem z pewnością zachwyci każdego fana motoryzacji , bowiem jego parametry gwarantują niezwykłe doznania podczas jazdy. Lamborgini Gallardo wyposażony jest w silnik o mocy ponad 500 KM , którego pojemność wynosi 5 l. Samochód jest w stanie pędzić z prędkością ponad 300km/h , a jego przyspieszenie wynosi aż 4,2 – 4,3s Voucher na jazdę Lamborgini Gallardo z pewnością zachwyci każdego maniaka motoryzacji i prędkości, będzie doskonałą okazją do wcielenia się w rolę rajdowego kierowcy i poczucia dużej dawki adrenaliny, która na długo zostanie w głowie Obdarowanej osoby.

W skład pakietu wchodzi: - jazda po torze głównym w Poznaniu, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Warianty cenowe, w zależności od liczby okrążeń: - 1 okrążenie - 699 zł , - 2 okrążenia - 1 099 zł, - 3 okrążenia - 1 499 zł, - 4 okrążenia- 1 899 zł, - 6 okrążeń - 2 699 zł, - 8 okrążeń - 3 499 zł, - C-drive - 499,00 zł, Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA KUZYNA: Twój kuzyn ma wieczór kawalerski i chcesz żeby był on inny niż wszystkie? Jeśli będzie miał możliwość wejścia za kółko samochodu, o którym marzy z pewnością taki będzie! Spraw by ten wieczór był dla niego inny niż wszystkie. Niech spróbuje czegoś nowego! DLA KUZYNKI: Kto powiedział , że dziewczyna interesuje się tylko modą i kosmetykami? Jeśli pasją Twojej kuzynki są samochody niech ją rozwija doświadczając nowych rzeczy! Jeśli ma niedługo swoje małe święto to voucher na jazdę Lamborgini Gallardo będzie idealnym prezentem również dla NIEJ!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.