× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na kąpiel w dźwiękach | wiele opcji | Warszawa
Voucher na kąpiel w dźwiękach | wiele opcji | Warszawa

Wielkimi krokami zbliżają się urodziny Twojej żony? A może chciałbyś zrobić niespodziankę swojej mamie? Podaruj swoim bliskim voucher na kąpiel w dźwiękach, która ukoi skołatane nerwy, pozwoli odpocząć po ciężkim dniu i korzystnie wpłynie na pracę serca.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na kąpiel w dźwiękach | wiele opcji | Warszawa

Bliska Ci osoba zmaga się z chorobą nowotworową? Chciałbyś ją jakoś wspomóc i podtrzymać na duchu? Voucher na kąpiel w dźwiękach to doskonały sposób na okazanie najbliższej osobie jak ważne dla Ciebie jest jej zdrowie. To także szansa na zapomnienie choć na chwilę o troskach dnia codziennego i oddanie się relaksującej przyjemności. Muzykoterapia komórkowa daje możliwość uwolnienia się od różnych schorzeń, dodatkowo przynosi spokój wewnętrzny i radość. Fale dźwiękowe o określonych częstotliwościach pochodzą ze specjalnie skonstruowanych kamertonów. Moc kamertonów polega na tym, że emanujący z nich dźwięk dociera wprost do rozstrojonego organu i przywraca w nim równowagę. Wibracja dźwięku działa na poziomie komórkowym, dlatego właśnie kamertony są tak skuteczne. Dzięki nim można wyleczyć większość chorób. Terapia kamertonami przynosi rewelacyjne efekty w walce z nowotworami, wspomaga leczenie zaburzeń psycho-emocjonalnych, takich jak: choroby serca, nerwice, stany lękowe a także korzystnie wpływa na uspokojenie psychiki i zrelaksowanie się. Voucher na kąpiel w dźwiękach to doskonały pomysł na prezent dla każdego, niezależnie od płci i wieku. Kojąca moc muzyki przyniesie ulgę i ukojenie, a Obdarowana osoba będzie miała okazję do zaznania chwili spokoju, za co z pewnością będzie Ci bardzo wdzięczna.

W skład pakietu wchodzi: - 1,5 godzinna kąpiel w dźwiękach, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA NIEJ: Twoja znajoma chodzi ostatnio ciągle zdenerwowana, chciałabyś ją wesprzeć w tym trudnym dla niej okresie? Podaruj jej zaproszenie na kąpiel w dźwiękach. Dźwięk kamertonów kojąco zadziała na organizm, dzięki czemu Obdarowana odzyska spokój i równowagę. DLA NIEGO: Zauważyłaś, że Twój partner jest ostatnio dziwnie milczący i przygaszony? Podejrzewasz, że ma to związek z jego zdrowiem? Voucher na kąpiel w dźwiękach to doskonały sposób na podratowanie kulejącego zdrowia i przywrócenie równowagi w organizmie. Obdarowany z pewnością będzie Ci wdzięczny za troskę jaką mu okazujesz!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.