× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Kurs Doskonalenia Jazdy - Bezpieczna Mama | Wiele lokalizacji
Kurs Doskonalenia Jazdy - Bezpieczna Mama | Wiele lokalizacji

Bezpieczna Mama - Kurs Doskonalenia Jazdy dla Rodziców

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 529.99 zł

gift Kurs Doskonalenia Jazdy - Bezpieczna Mama | Wiele lokalizacji

Kurs Doskonalenia Jazdy - Bezpieczna Mama to program szkoleniowy skierowany do mam, które chcą poprawić swoje umiejętności za kierownicą i zwiększyć swoje bezpieczeństwo oraz swoich dzieci podczas podróży samochodem. 

Podczas kursu uczestniczki uczą się technik defensywnej jazdy, radzenia sobie w trudnych sytuacjach na drodze oraz zachowania bezpieczeństwa podczas jazdy z dziećmi. Instruktorzy szkolenia przygotowują mamy do sytuacji, które mogą się zdarzyć na drodze, uczą skutecznych manewrów ratujących życie oraz pomagają w zwiększeniu pewności siebie za kierownicą.

Kurs Doskonalenia Jazdy - Bezpieczna Mama to idealna propozycja dla mam, które chcą zadbać o swoje i swoich bliskich bezpieczeństwo na drodze oraz zyskać dodatkową pewność siebie za kierownicą.

Kurs Doskonalenia Jazdy - Bezpieczna Mama to program szkoleniowy skierowany do mam, które chcą doskonalić swoje umiejętności za kierownicą i podnieść poziom bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem.

Podczas kursu uczestniczki będą miały okazję przypomnieć sobie zasady ruchu drogowego, poznać techniki skutecznej jazdy defensywnej oraz doskonalić umiejętności reagowania w sytuacjach awaryjnych. Specjalnie przygotowana grupa instruktorów będzie wspierać uczestniczki w nauce i praktyce, aby mogły poczuć się pewniej za kierownicą i zwiększyć swoje poczucie komfortu i bezpieczeństwa podczas jazdy.

Kurs Doskonalenia Jazdy - Bezpieczna Mama jest dedykowany kobietom, które chcą zadbać o swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swoich bliskich na drodze. Dzięki praktycznym ćwiczeniom i wskazówkom będą mogły zwiększyć swoje umiejętności i świadomość w zakresie jazdy samochodem, co przyczyni się do poprawy jakości i komfortu podróży.

Kurs Doskonalenia Jazdy - Bezpieczna Mama jest dedykowany wszystkim mamom, które chcą doskonalić swoje umiejętności za kierownicą i zwiększyć bezpieczeństwo podczas podróży z dziećmi. Program szkolenia skupia się na poprawie technik prowadzenia samochodu, radzeniu sobie w trudnych sytuacjach na drodze oraz zwiększeniu świadomości i odpowiedzialności za własne i innych uczestników ruchu drogowego. Dzięki kursowi Bezpieczna Mama możesz stać się bardziej pewną i kompetentną kierującą, co z pewnością wpłynie korzystnie na bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.