× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na kurs nurkowania dla dwojga – Jak ryby w wodzie | okolice Augustowa
Voucher na kurs nurkowania dla dwojga – Jak ryby w wodzie | okolice Augustowa

Kontemplowanie morskiej natury, zanurzanie się w podwodne przestworza – brzmi cudownie, prawda? A co najważniejsze – możesz to wszystko przeżywać wspólnie z ukochaną osobą… Mamy dla Was ofertę nie do odrzucenia – voucher na kurs nurkowania dla dwojga! Nie tylko poznacie lepiej otaczający Was świat, ale będziecie się świetnie razem bawić!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 3600.00 zł

gift Voucher na kurs nurkowania dla dwojga – Jak ryby w wodzie | okolice Augustowa

Twoi przyjaciele od dawna marzą o nauce nurkowania? A może Twoja ukochana zawsze chciała spróbować czegoś nowego – kocha pływać, ale nigdy nie miała okazji na naukę nurkowania? Właśnie Ty możesz spełnić te wyobrażenia o podwodnym świecie i podarować komuś bliskiemu kartę prezentową na kurs nurkowania dla dwojga!

Centrum nurkowe, w którym można zrealizować voucher, znajduje się w okolicach przepięknego Augustowa. Doświadczeni instruktorzy z chęcią przekażą swoje umiejętności i miłość do nurkowania. Ponadto miejsce to swój profesjonalizm zawdzięcza między innymi wieloletniemu prowadzeniu centrum szkoleniowego nad Adriatykiem. Dzięki temu jest w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta. Voucher na kurs nurkowania to wspaniały prezent dla osób, które kochają aktywność fizyczną. Może Ty i Twoja ukochana, dzięki nauce nurkowania podczas takiego kursu, na kolejne odkrywanie podwodnego świata wybierzecie się na rafę koralową? To wyjątkowy prezent, który wywoła uśmiech na twarzy każdego, kto zostanie nim obdarowany!

Jednak zanim para będzie mogła w pełni zanurzyć się w wodzie, musi przejść przez kilka wykładów. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego uczestnictwo w części teoretycznej kursu jest niezbędne przed przystąpieniem do części praktycznej, na którą składa się szkolenie basenowe oraz nurkowanie w wodach otwartych.

W skład vouchera wchodzi:

  • część teoretyczna: 9 godzin wykładów,
  • część praktyczna: 27 godzin zajęć praktycznych, w tym 9 nurkowań lub szkolenie basenowe oraz 7 nurkowań w wodach otwartych o łącznym czasie pobytu pod wodą minimum 120 minut,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

 

Ważne informacje:

  • przed rozpoczęciem kursu należy uiścić dodatkową opłatę za dokumenty od 120 zł do 250 zł – w tym celu należy skontaktować się z organizatorem kursu.

Niektóre prezenty warto podarować bez okazji – tak jest również i w tym w przypadku – podaruj go komuś zupełnie bez powodu. Taka przygoda to dreszczyk emocji i wielka frajda! Jeśli do karty podarunkowej dołączysz miłe spersonalizowane życzenia, bliska Ci osoba poczuje się naprawdę wyjątkowo. To właśnie dzięki Tobie szczęśliwy posiadacz vouchera poczuje się jak ryba w wodzie!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.