× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na kurs nurkowania z certyfikatem międzynarodowym | Śląsk
Voucher na kurs nurkowania z certyfikatem międzynarodowym | Śląsk

Szukasz prezentu dla osoby uwielbiającej aktywny tryb życia, w szczególności pływanie? Co powiesz na voucher na kurs nurkowania RESORT SCUBA DIVER ITDA z certyfikatem międzynarodowym? Prawda, że to idealny pomysł? Obdarowana osoba będzie miała okazję nabyć nowe umiejętności, zapoznać się ze sprzętem nurkowym i sama spróbować swoich sił w zwiedzaniu podwodnego świata. Gwarantujemy sporą dawkę emocji i pełne zadowolenie.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 1399.00 zł

gift Voucher na kurs nurkowania z certyfikatem międzynarodowym | Śląsk

Twoja ukochana marzy o przyłączeniu się do Ciebie podczas nurkowania? Na dobry początek podaruj jej voucher na kurs nurkowania RESORT SCUBA DIVER ITDA, który zwieńczony zostanie międzynarodowym certyfikatem – olbrzymia radość partnerki gwarantowana.

Voucher na kurs nurkowania to doskonały sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu, oderwanie się od codziennych spraw i obowiązków oraz na spróbowanie czegoś nowego. Dzięki voucherowi uczestnicy szkolenia będą mieli okazję poczuć stan nieważkości, zapomną o tym, co dzieje się tu i teraz, a skupią się na zupełnie innych, nieznanych dotąd doznaniach. Bliskość natury oraz nieznany dotąd podwodny dodadzą obdarowanym siły, która da im energię do działania i motywację do pokonywania swoich lęków. Osoba obdarowana voucherem zyska szansę na poznanie podwodnego świata, zupełnie innego od tego, w którym żyjemy. To w nim będzie mogła usłyszeć bicie własnego serca, a nawet swój oddech. Podczas zajęć teoretycznych uczestnik szkolenia pozna sprzęt, sposób poruszania, oddychania i komunikowania pod wodą. Podczas zajęć praktycznych założy sprzęt i będzie mógł wypróbować to wszystko podczas zajęć na basenie i w zalanym kamieniołomie. KURS RESORT SCUBA DIVER ITDA jest międzynarodowym kursem nurkowym pozwalającym opanować podstawowe umiejętności nurkowe, a po ukończeniu, którego można wypożyczać sprzęt i nurkować na całym świecie. Osoba obdarowana może uzyskać następujące uprawnienia: 1. RESORT SCUBA DIVER ITDA nurkowanie do głębokości 20 m, minimalny wiek kursanta to 15 lat 2. JUNIOR RESORT SCUBA DIVER ITDA nurkowanie do głębokości 10m, wiek kursanta w przedziale 10-15 lat Kurs podzielony jest na trzy części: 1. Część teoretyczna - składa się na nią 6 wykładów z prelekcjami, filmami instruktażowymi, praktycznymi warsztatami oraz odpowiednio dobranymi quizami. 2. Część praktyczna basenowa - to 4 – 6 spotkań w pełnym sprzęcie nurkowym, które uczą podstawowych zachowań i reakcji w wodzie. 3. Część praktyczna akweny otwarte - to 6 nurkowań w pełnym sprzęcie, trening praktyczny obsługi sprzętu, schodzenia do wody, nurkowania na odpowiednich głębokościach. Na zakończenie szkolenia uczestnik otrzyma certyfikat nurkowy międzynarodowy bez terminu ważności.

W skład pakietu wchodzi:

 • 5 wykładów,
 • 6 zajęć na basenie,
 • 6 nurkowań na wodach otwartych,
 • sprzęt nurkowy oraz nabijanie butli,
 • opieka instruktora nurkowania podczas wszystkich zajęć praktycznych,
 • konsultacje i profesjonalne doradztwo przy doborze i skomponowaniu sprzętu nurkowe,
 • materiały szkoleniowe,
 • divelog, tabele nurkowe,
 • certyfikat nurkowy międzynarodowy bez terminu ważności,
 • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
 • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

 

Ważne informacje: Voucher ważny jest przez 12 miesięcy od daty zakupu. Usługa jest realizowana przez cały rok (jeśli nie ma lodowej pokrywy na wodzie). Najlepsze miesiące ze względu na temperaturę są od kwietnia do października. Wymagany dobry stan zdrowia, nie wymaga zaświadczenia lekarskiego. Minimalny wiek 10 lat (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana obecność rodziców lub opiekunów podczas realizacji usługi). Uczestnik szkolenia powinien posiadać: strój kąpielowy, czepek, ręcznik, klapki oraz czapkę (przydaje się również latem).

DLA PARTNERA:

Zastanawiasz się jaki prezent podarować ukochanemu z okazji rocznicy ślubu? Voucher na profesjonalny kurs nurkowania będzie okazją do podniesienia swoich umiejętności i uzyskania dokumentu uprawniającego do nurkowania na akwenach całego świata. Kto z nas nie marzy po nurkowaniu w otoczeniu rafy koralowej – niech ten voucher będzie pierwszym krokiem w realizacji tego celu.

DLA PRZYJACIÓŁKI:

Twoja przyjaciółka, wielbicielka pływania i aktywnego spędzania wolnego czasu, marzy o kursie nurkowania? Spełnij jej marzenie i w prezencie na 30-te urodziny podaruj jej voucher na kurs nurkowania, który zostanie potwierdzony międzynarodowym certyfikatem. Wielka radość i ogromy uśmiech gwarantowane!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.