Voucher na kurs nurkowania z certyfikatem międzynarodowym | Śląsk

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient


Szukasz prezentu dla osoby uwielbiającej aktywny tryb życia, w szczególności pływanie? Co powiesz na voucher na kurs nurkowania RESORT SCUBA DIVER ITDA z certyfikatem międzynarodowym? Prawda, że to idealny pomysł? Obdarowana osoba będzie miała okazję nabyć nowe umiejętności, zapoznać się ze sprzętem nurkowym i sama spróbować swoich sił w zwiedzaniu podwodnego świata. Gwarantujemy sporą dawkę emocji i pełne zadowolenie.
Cena  od 1 399,00 zł

Dostępność: W magazynie

-- Wybierz --
Cena  od 1 399,00 zł

Darmowe

DIY - czyli zrób to sam

+30 zł

Ozdobne pudełko

WybierzOpakowanie
Wybierz gotowe opakowanie lub jeden z darmowych szablonów.
Rezygnuje
Wybieram
VoucherPodarunkowy
Zawsze trafiony prezent!
ekstremalny voucher prezentowy

EkstremalnaMapa Polski
ekstremalna mapa Polski
Zobacz lokalizacje
EkstremalnaMapa Polski
Tu znajdziesz wszystkie extremalne vouchery i prezenty z adrenaliną
Znalezionych lokalizacji 70
 

Opis produktu

Twoja ukochana marzy o przyłączeniu się do Ciebie podczas nurkowania? Na dobry początek podaruj jej voucher na kurs nurkowania RESORT SCUBA DIVER ITDA, który zwieńczony zostanie międzynarodowym certyfikatem – olbrzymia radość partnerki gwarantowana.

Voucher na kurs nurkowania to doskonały sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu, oderwanie się od codziennych spraw i obowiązków oraz na spróbowanie czegoś nowego. Dzięki voucherowi uczestnicy szkolenia będą mieli okazję poczuć stan nieważkości, zapomną o tym, co dzieje się tu i teraz, a skupią się na zupełnie innych, nieznanych dotąd doznaniach. Bliskość natury oraz nieznany dotąd podwodny dodadzą obdarowanym siły, która da im energię do działania i motywację do pokonywania swoich lęków.

Osoba obdarowana voucherem zyska szansę na poznanie podwodnego świata, zupełnie innego od tego, w którym żyjemy. To w nim będzie mogła usłyszeć bicie własnego serca, a nawet swój oddech. Podczas zajęć teoretycznych uczestnik szkolenia pozna sprzęt, sposób poruszania, oddychania i komunikowania pod wodą. Podczas zajęć praktycznych założy sprzęt i będzie mógł wypróbować to wszystko podczas zajęć na basenie i w zalanym kamieniołomie.
KURS RESORT SCUBA DIVER ITDA jest międzynarodowym kursem nurkowym pozwalającym opanować podstawowe umiejętności nurkowe, a po ukończeniu, którego można wypożyczać sprzęt i nurkować na całym świecie. Osoba obdarowana może uzyskać następujące uprawnienia:
1. RESORT SCUBA DIVER ITDA nurkowanie do głębokości 20 m, minimalny wiek kursanta to 15 lat
2. JUNIOR RESORT SCUBA DIVER ITDA nurkowanie do głębokości 10m, wiek kursanta w przedziale 10-15 lat

Kurs podzielony jest na trzy części:
1. Część teoretyczna - składa się na nią 6 wykładów z prelekcjami, filmami instruktażowymi, praktycznymi warsztatami oraz odpowiednio dobranymi quizami.
2. Część praktyczna basenowa - to 4 – 6 spotkań w pełnym sprzęcie nurkowym, które uczą podstawowych zachowań i reakcji w wodzie.
3. Część praktyczna akweny otwarte - to 6 nurkowań w pełnym sprzęcie, trening praktyczny obsługi sprzętu, schodzenia do wody, nurkowania na odpowiednich głębokościach.

Na zakończenie szkolenia uczestnik otrzyma certyfikat nurkowy międzynarodowy bez terminu ważności.

Szczegółowe informacje

W skład pakietu wchodzi:
- 5 wykładów,
- 6 zajęć na basenie,
- 6 nurkowań na wodach otwartych,
- sprzęt nurkowy oraz nabijanie butli,
- opieka instruktora nurkowania podczas wszystkich zajęć praktycznych,
- konsultacje i profesjonalne doradztwo przy doborze i skomponowaniu sprzętu nurkowe,
- materiały szkoleniowe,
- divelog, tabele nurkowe,
- certyfikat nurkowy międzynarodowy bez terminu ważności,
- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Ważne informacje:
Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu. Usługa jest realizowana przez cały rok (jeśli nie ma lodowej pokrywy na wodzie). Najlepsze miesiące ze względu na temperaturę są od kwietnia do października. Wymagany dobry stan zdrowia, nie wymaga zaświadczenia lekarskiego. Minimalny wiek 10 lat (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana obecność rodziców lub opiekunów podczas realizacji usługi). Uczestnik szkolenia powinien posiadać: strój kąpielowy, czepek, ręcznik, klapki oraz czapkę (przydaje się również latem).

Rekomendowane dla

DLA PARTNERA: Zastanawiasz się jaki prezent podarować ukochanemu z okazji rocznicy ślubu? Voucher na profesjonalny kurs nurkowania będzie okazją do podniesienia swoich umiejętności i uzyskania dokumentu uprawniającego do nurkowania na akwenach całego świata. Kto z nas nie marzy po nurkowaniu w otoczeniu rafy koralowej – niech ten voucher będzie pierwszym krokiem w realizacji tego celu.

DLA PRZYJACIÓŁKI: Twoja przyjaciółka, wielbicielka pływania i aktywnego spędzania wolnego czasu, marzy o kursie nurkowania? Spełnij jej marzenie i w prezencie na 30-te urodziny podaruj jej voucher na kurs nurkowania, który zostanie potwierdzony międzynarodowym certyfikatem. Wielka radość i ogromy uśmiech gwarantowane!

Recenzje

Ocenianie produktów jest dostępne, tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów aby wpisać frazy.

Prezentowe Pogotowie

Czyli jak dobrać idealny prezent ;)

  • pogotowie prezentowe Zbliża się cykliczny okres rozliczeniowy pracowników w Waszej firmie i chciałbyś docenić wysiłki tych, którzy sumiennie i systematycznie pracowali na...
  • pogotowie prezentowe Szukasz pomysłu na prezent dla kogoś, kto dosłownie czuje się jak ryba w wodzie i najchętniej w ogóle nie przebywałby...
  • pogotowie prezentowe Nie macie czasem dziwnego wrażenia, że o wiele mniej kłopotów jest z prezentami dla kobiet? Jeśli chodzi o upominki dla...
  • pogotowie prezentowe Niespodzianek nie warto lekceważyć. Ich regularność może być jednym z fundamentów pozytywnych emocji w związkach. Po każdym zaskakującym prezencie mężczyzna...
  • pogotowie prezentowe Wszyscy zgodzimy się z tym, że pojawienie się na urodzinach miłośnika sportu z kilogramem słodyczy nie będzie zbyt dobrym pomysłem...