× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Kurs nurkowania z certyfikatem | Warszawa
Kurs nurkowania z certyfikatem | Warszawa

Stan nieważkości pod wodą bardzo często porównuje się do uczucia, jakie towarzyszy astronautom w kosmosie. Nurkowanie pozwala także odkryć nowy, niezwykły świat, tak obcy zwykłym śmiertelnikom. Voucher na pełny kurs nurkowania, który kończy się certyfikatem to propozycja podarunku zarówno dla nastolatka, jak i dorosłego. Najpierw kurs, a potem nurkowanie z delfinami w Portugalii!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 1160.00 zł

gift Kurs nurkowania z certyfikatem | Warszawa

Podaruj bliskiemu przygodę, pozytywne emocje, które na zawsze już będzie wiązał z prezentem otrzymanym od Ciebie! Voucher na pełny kurs nurkowania, który kończy się oficjalnym wręczeniem certyfikatu nurka PADI Open Water Diver, który uprawnia do nurkowania do 18 m głębokości. Właściciel vouchera pozna podstawy bezpiecznego nurkowania swobodnego, sprzęt nurkowy i technikę nurkowania oraz nabędzie umiejętność planowania i organizowania bezpiecznych nurkowań. Wszystkie te umiejętności zdobędzie podczas czterech spotkań na basenie zakończonych egzaminem teoretycznym (uczestnik kursu otrzyma wszystkie potrzebne materiały). Ponadto wykona cztery nurkowania w wodach otwartych (w jeziorze lub w morzu). Nie ważne, czy jest to prezent dla dziecka, czy dla dorosłego. Obdarowana osoba znajdzie się pod okiem profesjonalnego instruktora nurkowania, który będzie czuwał nad jej bezpieczeństwem. Kurs będzie odbywał się w dostosowanym do potrzeb Twojego bliskiego tempie, tak, by ten poczuł się odważnym i pewnym siebie. Program pozwala zarówno dzieciom, jak i dorosłym na rozwijanie umiejętności nurkowania i poszerzanie wiedzy o nowej umiejętności, jaką jest nurkowanie oraz daje dużo dobrej, prawdziwej zabawy. Kurs odbędzie się początkowo w basenie krytym w ciepłej wodzie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów nurkowania, następnie przeniesie do otwartych zbiorników wodnych. Nurkowanie jest niezwykłym sposobem aktywności fizycznej, gdyż łączy w sobie trening siłowy i ćwiczenia krążeniowe, minimalnie obciążając stawy. Od wieków znane są zalety pływania, teraz bliska Ci osoba będzie się mogła o nich przekonać na własnej skórze! Poza wzmocnieniem stawów, rozwojem mięśni i korekcji kręgosłupa, nurkowanie jest także formą odpoczynku od codziennego stresu, odpręża i wycisza. Co więcej, uprawiając inne rodzaje sportów, zużywamy około jednej czwartej wdychanego tlenu, podczas gdy nurek dysponuje ograniczoną ilością tlenu, więc uczy się, jak go oszczędzać i wchłonąć więcej. Samo zdrowie!

W skład vouchera wchodzi: pełny kurs nurkowania, po którym uczestnik otrzyma międzynarodowy certyfikat nurka PADI Open Water Diver uprawniający do nurkowania do 18 m głębokości, 4 spotkania na basenie oraz 4 zajęcia nurkowania na otwartych wodach, opieka profesjonalistów, eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Ważne informacje: Dostępność: przez cały rok w czwartki od 19:15 a 21:30.  Czas trwania: 4 spotkania na basenie po 2,5 h (teoria i praktyka) + 4 zajęcia nurkowania na otwartych wodach. Wskazówki dla uczestników: każdy uczestnik powinien mieć przygotowany kostium kąpielowy, czepek, klapki, ręcznik. Minimalny wiek: 10 lat. Cena nie zawiera certyfikatu na zakończenie kursu (230 zł). Osoby towarzyszące mogą siedzieć na trybunach, które są na basenie, jednak zapraszamy, żeby się nie nudzić, tylko wejść też do wody. Warunki rezerwacji: min. 7 dni przed realizacją vouchera. Voucher skierowany jest na kurs nauki nurkowania, który odbędzie się w Warszawie.

DLA MĘŻA: Twój mąż wraca od jakiegoś czasu z pracy wypompowany i zmęczony? Zadbaj o jego zdrowie i podaruj mu voucher na kurs nurkowania. Jego kręgosłup, płuca i stawy podziekują Ci za to, a Ty będziesz świadkiem, jak budzi się w nim nowa pasja! Niech Twój mężczyzna znowu poczuje się jak superbohater, tylko, że tym razem w podwodnym świecie. Już słyszysz jak chwali się przed rodziną i przyjaciółmi nową umiejętnością? ;) DLA DZIECKA: Szukasz pomysłu na zmotywowanie Twojego dziecka do ruchu i zabawy? Współcześni rodzice mają poważne zmartwienia dotyczące wad postawy ich dziecka. Ale mamy na to sposoby! Karta podarunkowa na kurs nurkowania sprawi cuda z sylwetką Twojej pociechy, ale także otworzy przed nią nowe możliwości, emocje i przygody! Twoje dziecko zobaczy, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, stanie się odważniejsze i otrzyma oficjalny certyfikat, który będzie mu o tym wszystkim przypominał!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.