× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher - mój pierwszy raz z nurkowaniem + 10 podwodnych zdjęć HD | Warszawa
Voucher - mój pierwszy raz z nurkowaniem + 10 podwodnych zdjęć HD | Warszawa dla jednej osoby

Mój pierwszy raz z nurkowaniem to pakiet dla początkujących, inaczej zwany szkoleniem DSD – DISCOVER SCUBA DIVING. Stanowi on wprowadzenie do pięknej przygody z nurkowaniem. Osoba obdarowana voucherem odkryje wolność i ekscytujące uczucie nieważkości pod wodą, które znane jest tylko rybom, ptakom oraz nurkom.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 179.00 zł

gift Voucher - mój pierwszy raz z nurkowaniem + 10 podwodnych zdjęć HD | Warszawa

Szukasz prezentu dla osoby ciekawej świata i kochającej nowe wyzwania? Chyba wszyscy wiemy, że woda zajmuje 70% powierzchni Ziemi.
Podaruj bliskiej osobie voucher na kurs wprowadzający do nurkowania – możliwość odkrycia tej podwodnej przestrzeni i zachwycenia się jej bezkresem. Zajęcia odbędą się w komfortowych, bezpiecznych warunkach pod okiem certyfikowanego instruktora nurkowania – na basenie w centrum Warszawy. Centrum nurkowe w sercu Warszawy łączy grupę pasjonatów zakochanych w podwodnej przygodzie. Posiadający bogate doświadczenie instruktorzy pragną przekazać uczestnikom zarówno miłość do nurkowania, jak i odpowiednią technikę, a także umiejętności i zasady bezpieczeństwa. Kurs ten będzie więc dobrym pomysłem na prezent nawet dla osób, które nie potrafią pływać. Ta umiejętność nie jest obowiązkowa, ale oczywiście mile widziana.
Szkolenie “Mój Pierwszy Raz: Nurkowanie” umożliwi każdemu uczestnikowi zdobycie podstawowej umiejętności nurkowania. Dzięki zaproszeniu od Ciebie osoba obdarowana voucherem nabędzie umiejętność swobodnego oddychania z automatu nurkowego Scuba pod powierzchnią wody, nauczy się posługiwać nurkowym ekwipunkiem i pozna podstawowe zasady bezpieczeństwa, jakich przestrzega każdy nurek. Najprzyjemniejsza część kursu to jednak chwila, gdy po raz pierwszy zanurzy się w wodzie i odkryje rodzaj wolności, jaką daje tylko nurkowanie. Dla wielu osób to przełomowy moment oraz początek wielkiej pasji i miłości do wody.
Podczas kursu wykonane zostaną niezwykle atrakcyjne zdjęcia podwodne w jakości HD. Każdy uczestnik kursu otrzyma 10 fotografii na pamiątkę szkolenia.

Nie zapomnij zabrać ze sobą swojego stroju kąpielowego, czepka basenowego, klapek na basen oraz ręcznika. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać zgodę prawnego opiekuna do odbycia zajęć. Minimalny wiek uczestnika kursu to 8 lat. Do odbycia szkolenia wskazany jest ogólny dobry stan zdrowia.

W skład pakietu wchodzi:

  • kurs DSD – DISCOVER SCUBA DIVING dla jednej osoby,
  • opieka instruktora nurkowania podczas trwania całego szkolenia,
  • niezbędny sprzęt nurkowy: automat oddechowy, skafander neoprenowy, płetwy, maska, jacket (kompensator pływalności), balast,
  • 10 podwodnych zdjęć HD,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

 

DLA DZIECKA: Kurs DSD to dobry pomysł dla każdego aktywnego dziecka czy nastolatka. Każdy milusiński, który ukończył 8 rok życia może zmierzyć się z przygodą i odbyć swoją pierwszą lekcję nurkowania. To ciekawy pomysł na pokazanie dziecku, jak ekscytujący i pełen emocji może być sport. Zrób swojemu synowi czy córce podwodny Dzień Dziecka!
DLA NIEJ: Bliska Twojemu sercu dziewczyna uwielbia nowe wyzwania i chętnie próbuje nowych rzeczy? Sprezentuj jej zaproszenie na lekcję nurkowania. Będzie mogła poczuć się jak ryba i z pewnością będzie się świetnie bawiła. Jeśli chcesz podarować jej chwilę zapomnienia – ten prezent będzie strzałem w dziesiątkę.
DLA NIEGO: Twój ukochany mężczyzna czuje się w wodzie jak ryba? Podaruj mu możliwość rozwoju jego umiejętności. Zaproś go na kurs nurkowania pod patronatem doświadczonego instruktora. Może to będzie początek jego wielkiej pasji? Płetwy i skafander staną się jego nowym i w dodatku bardzo zdrowym i kreatywnym uzależnieniem!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.