× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na kurs prawdziwego Twardziela l Sulejów, Piotrków Trybunalski i okolice
Voucher na kurs prawdziwego Twardziela l Sulejów, Piotrków Trybunalski i okolice

Twój mężczyzna ma 50-te urodziny, a Ty widzisz, że po dawnym testosteronie zostały tylko wspomnienia? Przypomnij mu o tym, że był kiedyś osobą, która niczego się nie bała, wiecznie miała mnóstwo szalonych pomysłów w głowie - podaruj mu voucher na kurs prawdziwego Twardziela, który przypomni mu lata młodości.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na kurs prawdziwego Twardziela l Sulejów, Piotrków Trybunalski i okolice

Ślub za trzy miesiące, a Ty dalej zastanawiasz się czy to ten jedyny? „Przetestuj” swojego narzeczonego, sprawdź czy jest takim Twardzielem, za jakiego się uważa. Podaruj mu voucher na wyjątkowy kurs survivalowy w czasie, którego Twój ukochany pozna techniki przetrwania, przejdzie szkolenie kondycyjno-sprawnościowe połączone z elementami kursu, w których uczestniczą jednostki, które są narażone na pojmanie czy izolację w krajach gdzie prowadzone są działania wojenne i istnieje podwyższone ryzyko. W ramach vouchera sprawdzone zostaną jego możliwości związane z kondycją, percepcją, improwizacją, orientacją w terenie, odpornością na stres czy szeroko pojętą wytrzymałością psychiczną. Możesz być pewna, że w doskonały sposób zostanie przygotowany do małżeństwa. Jeśli podoła zadaniu – Ty dostaniesz certyfikat, potwierdzający fakt, że wychodzisz za Twardziela.

W skład pakietu wchodzi: - 72-godzinny test sprawnościowy, - na czas kursu uczestnicy otrzymają: sprzęt obozowy, sprzęt survivalowy, gadgety do pozoracji, replika karabinka ASG, gogle, - opieka instruktora, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie) Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu. Uczestnik powinien ze sobą zabrać: podstawowe wyposażenie: plecak, śpiwór + karimata, 2 pary butów, odzież, nóż. Opcjonalnie: kredka maskująca, odzież przeciwdeszczową, podstawowe środki pierwszej pomocy (przeciwbólowe + opatrunkowe), łyżkę, zapasowa odzież, zestaw przetrwania/puszka survivalowa (zawartość według uznania), latarka, przybory piśmiennicze, linka/gruby sznur ok. 4m, zapasowy telefon komórkowy z dodatkową baterią. Min. 6 os. do zorganizowania szkolenia. W kursie uczestniczyć mogą osoby w wieku min. 16 lat (16-18 lat za pisemną zgodą rodziców). Usługa jest wykonywana bez względu na warunki pogodowe.

DLA NIEGO: Czy Twój chłopak coraz częściej wspomina o tym, że brakuje mu ekstremalnych doznań i tęskni za czasem, kiedy był w wojsku. Bądź dla niego niczym wehikuł czasu i podaruj mu powrót do przeszłości poprzez voucher na kurs prawdziwego twardziela, na którym przypomni sobie nie tylko czasy służby wojskowej, ale także sprawdzi się w jeszcze bardziej ekstremalnych warunkach, którym poddani są żołnierze na misjach zagranicznych. DLA KOLEGI: Twój kolega ma niedługo urodziny i chciałbyś podarować mu jakiś niekonwencjonalny prezent! Postaw na szkołę przetrwania, w której nauczy się technik survivalowych i przekona się czy jest naprawdę silny i wytrzymały . Nie czekaj, być może Twój kolega będzie miał jedyną okazję by przekonać się kim jest!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.