× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Kwiatowe pogotowie ślubne – voucher na wsparcie młodej pary w dekoracji sali weselnej | cała Polska
Kwiatowe pogotowie ślubne – voucher na wsparcie młodej pary w dekoracji sali weselnej | cała Polska

Ślub to dzień, o którym marzą już małe dziewczynki,dokładnie planują każdy jego szczegół, a gdy stają się dorosłymi kobietami robią wszystko by te dziecięce marzenia przybrały realny kształt. Jeśli bliska Twemu sercu kobieta stoi przed wyzwaniem organizacji ślubu okaż jej swoje wsparcie i podaruj jej voucher, w ramach którego otrzyma pomoc w przyozdobieniu sali weselnej. Doświadczeni floryści i styliści doradzą optymalne rozwiązania, przygotują spersonalizowane dekoracje i tym samym sprawią,że wnętrze sali weselnej nabierze niepowtarzalnego blasku.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Kwiatowe pogotowie ślubne – voucher na wsparcie młodej pary w dekoracji sali weselnej | cała Polska

Każdy człowiek myśląc o swoim ślubie, chce by wszystko wypadło idealnie. Jednym z ważnych punktów przygotowań do wesela jest zadbanie o uroczysty wystrój sali weselnej, w której główną rolę odgrywają dekoracje kwiatowe. Podaruj więc przyszłej młodej parze voucher na kwiatowe pogotowie, tak by mogła uzyskać fachowe wsparcie i pod okiem specjalisty stworzyć wymarzony wystrój sali weselnej. Wykwalifikowany i doświadczony konsultant w czasie spotkania z parą młodą wsłucha się w ich wizję i oczekiwania, po czym przedstawi ofertę i pomysły, a także pokaże zrealizowane już projekty by na końcu wspólnie z parą młodą opracować szczegółowy plan wystroju, który będzie bazował na asortymencie sklepu kwiatowego Bomm. Sklep w swojej ofercie ma bogatą ofertę ozdób ślubnych i weselnych, wśród nich na uwagę zasługują takie element wystroju jak: drzewka ślubne, kule kwiatowe,bukiety oraz kompozycje z kwiatów sztucznych, które idealnie ozdobią stół lub wnętrze sali. Oryginalnym dopełnieniem dekoracji sali będzie współgrający kolorystycznie wianek na głowę panny młodej czy kwiatek do butonierki. Doświadczeni floryści, którzy niejeden lokal już przystroili, zagwarantują obdarowanej voucherem Parze Narzeczonych przepiękne aranżacje, które sprawią, że ten najważniejszy dzień w życiu będzie jak z bajki.
W skład pakietu wchodzi: - Voucher na wsparcie młodej pary w dekoracji sali weselnej, który obejmuje: · spotkanie z konsultantem, wysłuchanie oczekiwań, propozycja pomysłów, · przedstawienie oferty, dotychczasowych realizacji i pokazanie próbek, · opracowanie koncepcji wystroju sali weselnej wspólnie z parą młodą w oparciu o asortyment sklepu BOMM - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Ważne informacje Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.
DLA KUZYNKI: Twoja kuzynka w końcu wychodzi za mąż? Cała rodzina mocno jej kibicowała i wszyscy cieszą się na ten dzień dlatego wszystko musi wypaść idealnie. Podaruj jej przedślubną niespodziankę i pomóż jej w przygotowaniach. Jak? Voucher na wsparcie młodej pary w dekoracji sali weselnej, sprawi, że ozdoby zrobią wrażenie na wszystkich obecnych w tym wielkim dniu. DLA BRATA: Twój jedyny brat niedługo się żeni? Podaruj mu prezent, który odciąży zarówno jego jak i przyszłą małżonkę i sprawi, że oboje będą czuli że mają wsparcie jeśli chodzi o aranżacje kwiatowego wystroju sali weselnej. Zapewni im to kwiatowe pogotowie – voucher na wsparcie młodej pary w dekoracji sali weselnej.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.