× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na laserowy paintball | wiele opcji | Łódź
Voucher na laserowy paintball | wiele opcji | Łódź

Twój syn ma niedługo 18- ste urodziny i chciałabyś żeby zapamiętał ten dzień na całe życie? Podaruj mu prezent pełen emocji i adrenaliny - voucher na laserowy paintball! Zobaczysz, że będą to jego najlepsze urodziny, spędzone na super zabawie w gronie najlepszych przyjaciół.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na laserowy paintball | wiele opcji | Łódź

Zbliża się długo wyczekiwane spotkanie z przyjaciółmi? Chciałabyś żeby razem spędzony czas był czasem radości, ale również dostarczył sporej dawki adrenaliny i od dłuższego czasu szukasz miejsca gdzie moglibyście tego doświadczyć? Koniec żmudnych poszukiwań! Właśnie znalazłaś miejsce, które z pewnością przypadnie wszystkim do gustu! Zabierz swoich przyjaciół na laserowy paintball i na własnej skórze doświadczcie mega przeżyć, podczas wspólnej gry! Do dyspozycji będziecie mieli ogromna halę z labiryntem przejść pomiędzy beczkami, kratami, łańcuchami, kołami czy piecami, w której nastrój nawiązujący do gier komputerowych podsyca specjalne oświetlenie, koguty, stroboskopy, unoszący się dym i muzyka pomagająca w skradaniu i czajeniu się. Uczestnicy laserowej potyczki wyposażeni zostaną w laserowy, bezprzewodowy karabin, stworzony z bardzo wytrzymałego, lekkiego kompozytu , oprócz tego otrzymają hełmy z czujnikami, każdy zestaw posiada także celownik kolimatorowy oraz wbudowany granatnik z wieloma opcjami. W laserowy paintball możecie grać na różny sposób: - Team Game – 2 drużyny, odrodzenie następuje po 5 sekundach, zwycięża ta drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów – doskonała propozycja na pierwszą grę w laserowy paintball - Deathmath – gracie przeciwko sobie i wygrywa ten, kto będzie miał najwięcej trafień w przeciwnika - Medic Box – w tej grze odrodzenie następuje po przyjściu do bazy, a zwycięża ta drużyna, która będzie miała najwięcej trafień. - Podział na role – możesz wcielić się w rolę medyka lub komandosa i spróbować wykonać zlecone ci zadanie. Voucher na laserowy paintball to doskonały pomysł na prezent dla każdego, przyniesie z pewnością dużo emocji i radości. Możesz być pewien, że osoba obdarowana będzie długo wspominać laserową wojnę.

W skład pakietu wchodzi: - dwie 20-minutowe rozgrywki na laserowej arenie + 10 minut szkolenia, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Warianty cenowe: - 2 gry dla grupy 1-4 osobowej ─ 180 zł, - 2 gry dla grupy 1-12 osób ─ 540 zł. Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu. Nie martw się o swój wzrok! Korzystamy z najwyższej klasy techniki laserowej, która jest w pełni bezpieczna dla oczu. Gra przeznaczona jest dla wszystkich, którzy ukończyli 6 rok życia.

DLA CÓRKI: Twoja córka uwielbia grać w gry komputerowe, podczas których doświadcza dreszczyku emocji? Spraw by to napięcie towarzyszyło jej także w realnym świecie i by przekonała się jak poradzi sobie w świecie laseru? Czy jej strzały będą celne? Daj jej doświadczyć niesamowitych emocji w bezpiecznym miejscu! DLA NIEGO: Twój chłopak ma niedługo imieniny? Przygotuj dla niego coś wyjątkowego zamiast kolejnego krawatu! Spraw by zmierzył się sam ze sobą i stoczył walkę na śmierć i życie za pomocą laseru! Podaruj mu voucher na laserowy paintball i dostarcz mu potężnej dawki emocji!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.