× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na lot widokowy paralotnią w tandemie dla dwojga | wiele opcji | Góra Żar lub Skrzyczne
Voucher na lot widokowy paralotnią w tandemie dla dwojga | wiele opcji | Góra Żar lub Skrzyczne

Zbliża się dzień, w którym oświadczysz się swojej wybrance? Chciałbyś być oryginalny i zamiast standardowego pierścionka podarować coś więcej? Coś, co da Wam wspomnienia, które będą całe życie przypominały Wam o tym wyjątkowym dniu? Voucher na lot widokowy paralotnią w tandemie dla dwojga sprawi, że będzie to wyjątkowe przeżycie, a Wy będziecie się cieszyć wspólnymi wspomnieniami.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na lot widokowy paralotnią w tandemie dla dwojga | wiele opcji | Góra Żar lub Skrzyczne

Twoi rodzice obchodzić będą właśnie 20 rocznicę ślubu w związku z czym szukasz nietuzinkowego prezentu, który da im radość i wspaniałe wspomnienia? Sprostać temu zadaniu może tylko voucher na lot widokowy paralotnią w tandemie dla dwojga. Dzięki temu prezentowi, Twoi rodzice będą mogli wraz z instruktorami lecieć obok siebie i podziwiając wspólnie niesamowite widoki. Będą mogli się również komunikować i przeżywać na bieżąco przebieg lotu, bowiem będą od siebie w niewielkiej odległości. Zapewnij im wrażenia, które do tej pory były dostępne tylko dla ptaków! Niech zobaczą piękno przyrody z tak dużej odległości. Piękne wspomnienia z pewnością dostarczą adrenaliny i umocnią ich związek na kolejne 20 lat małżeństwa. Instruktorzy zadbają by przez 15 minut lotu w pełni skorzystali z prezentu, który od Ciebie otrzymali.

W skład pakietu wchodzi: -15 minutowy lot widokowy paralotnią w tandemie dla dwojga - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie) Warianty cenowe: - Lot widokowy paralotnią w tandemie dla dwojga – 599 zł, - Lot widokowy paralotnią w tandemie dla dwojga + filmowanie sprzętem uczestnika – 649 zł, - Lot widokowy paralotnią w tandemie dla dwojga + filmowanie jedną kamerą – 678 zł, - Lot widokowy paralotnią w tandemie dla dwojga + filmowanie jedną kamerą + profesjonalna obróbka filmu (realizacja, dodanie muzyki, napisów) – 728 zł, - Lot widokowy paralotnią w tandemie dla dwojga + filmowanie dwoma kamerami – 758 zł, - Lot akrobatyczny w tandemie + filmowanie dwoma kamerami + profesjonalna obróbka filmu (realizacja, dodanie muzyki, napisów) – 808 zł, Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu. Loty odbywają się od kwietnia do końca października. Należy ubrać się w wygodny strój i buty sportowe. Loty są uzależnione od warunków pogodowych, uniemożliwiają je: opady deszczu, chmury burzowe, silny wiatr przekraczający 5 m/s. Lot może zostać odwołany tego samego dnia, jeśli pilot stwierdzi, że warunki atmosferyczne wpływają na bezpieczeństwo lotu. Do realizacji wymagane jest ukończenie 18 roku życia, osoby młodsze (po 14 r.ż ) proszone są o okazanie pisemnej zgody rodziców lub opiekunów. Waga uczestnika musi przekraczać 45 kg, a nie może być większa niż 105 kg.

DLA NIEGO: Twój ukochany ma urodziny, ale chciałabyś by ten prezent zapewnił Wam obojgu niesamowite przeżycia? Podaruj mu Voucher na lot widokowy paralotnią w tandemie dla dwojga i razem cieszcie się ze wspólnego podziwiania widoków. Towarzyszyć Wam będą instruktorzy, a Wy będziecie od siebie a wyciągnięcie ręki – pozwoli to na komunikację w trakcie lotu. DLA KUZYNKI: Twoja kuzynka mówiła, że brakuje jej Twojej obecności, a niedługo ma imieniny? Zapewnij Wam obojgu coś co będziecie mogły jeszcze przez długie lata wspominać z uśmiechem na ustach. Bo tylko takie wspomnienia gwarantuje Voucher na lot widokowy paralotnią w tandemie dla dwojga. Podaruj Wam niesamowite chwile pod chmurami!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.