× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na intensywny miesięczny kurs języka hiszpańskiego | Warszawa, Śródmieście
Voucher na intensywny miesięczny kurs języka hiszpańskiego | Warszawa, Śródmieście dla 1 osoby

Czy wiesz, że Warszawa jest niemal jedynym miejscem w Polsce, gdzie można rozpocząć lub kontynuować przygodę z językiem hiszpańskim naprawdę profesjonalnie i gdzie nad wysokim poziomem kształcenia czuwa Uniwersytet w Salamance? Ktoś z Twoich bliskich od dawna marzy o zamieszkaniu w kraju wiecznego słońca, ale nie zna tamtejszego języka? Możesz przybliżyć go do spełnienia tego pragnienia i podarować mu prezent wyjątkowy, czyli voucher na intensywny miesięczny kurs hiszpańskiego dla jednej lub dwóch osób.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na intensywny miesięczny kurs języka hiszpańskiego | Warszawa, Śródmieście

Profesjonalni lektorzy gwarantują, że nauka języka przebiegnie sprawnie, a pozytywne efekty zostaną osiągnięte bardzo szybko. Rozpoczęcie nauki w takim miejscu to doskonała okazja do poznania nowych osób, zdobycia doświadczenia i obycia z językiem – tak niezbędnego do wyjazdu za granicę. Spełnienie marzeń o dalekich podróżach czy zamieszkaniu w najgorętszym kraju jeszcze nigdy nie były tak blisko! Miesiąc z jedną z najlepszych szkół języka hiszpańskiego w Polsce wystarczy, aby poznać język w stopniu bardzo dobrym oraz odczuć temperament Hiszpanii. Podaruj ten super prezent komuś, kto chciałby nauczyć się  nowego języka. Nauka hiszpańskiego to doskonały pomysł, bo jest to drugi, tuż za angielskim, najpopularniejszy język świata, więc jego znajomość na pewno przyda się każdemu. Dodatkowo, jak wynika z badań, które przeprowadził Dr Peter Dodds z Uniwersytetu w Vermont – hiszpański jest językiem najszczęśliwszym na świecie! Ludzie posługujący się nim używają więcej słów związanych z miłością czy śmiechem niż użytkownicy innych języków.

Karta podarunkowa oferuje wybór poziomu, od którego rozpocznie się kurs, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Może ktoś z Twoich znajomych ma wielki dar do nauki języków i z radością przyjmie ten prezent? Nie od dziś wiadomo, że języki obce podnoszą sprawność umysłu i jak żadna inna aktywność intelektualna wpływają na szare komórki. Efekty tego widać nawet w budowie mózgu – intensywne kursy językowe znacznie powiększają kilka obszarów odpowiedzialnych za uczenie się i orientację przestrzenną oraz trzy rejony w korze mózgowej spełniające funkcje posługiwania się mową.

Najlepiej będzie, jeśli do zapakowanej koperty z kartą upominkową dołączysz jakieś miłe autorskie życzenia skomponowane specjalnie na tę okazję. Uśmiech na twarzy obdarowanego gwarantowany!

Zbliżają się urodziny bliskiej Ci osoby i nie masz pomysłu na prezent? Ta propozycja na kartę upominkową z intensywnym kursem języka hiszpańskiego jest idealna. Kto wie, może po odbytych lekcjach postanowi wyjechać do Hiszpanii, gdzie uda jej się zamieszkać na stałe, a Ty będziesz mógł ją odwiedzać?

W skład vouchera wchodzi:

  • miesięczny 60-godzinny kurs języka hiszpańskiego dla 1 lub 2 osób – realizowany na wybranym z sześciu poziomów nauczania (A1, A2, B1, B2, C1, C2) zgodnych z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia ujednoliconym przez Radę Europy,
  • kreator życzeń,
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Warianty cenowe vouchera na semestralny kurs języka hiszpańskiego:

  • Kurs miesięczny języka hiszpańskiego dla 1 osoby w cenie 1290 zł.
  • Kurs miesięczny języka hiszpańskiego dla 2 osób w cenie 2490 zł.

Przy kursie miesięcznym intensywnym:

  • Posiadacz vouchera, który chce się zapisać na poziom wyższy niż A1 (inny niż od zera), musi umówić się z nami na test sprawdzający poziom znajomości języka hiszpańskiego. Test ten nie wiąże się z żadną opłatą.
  • Po przejściu ewentualnego testu poziomującego kursant dostaje informacje, o tym w jakie dni i o jakich godzinach odbywają się zajęcia w grupach, które odpowiadają jego zapotrzebowaniu. Każdy kurs może ruszyć w dowolnym momencie muszą być jednak przynajmniej 4 zainteresowane osoby. Kursy intensywne/miesięczne są najczęściej uruchamiane w wakacje.

 

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.