× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na mini sesję biznesową | Trójmiasto
Voucher na mini sesję biznesową | Trójmiasto

Voucher na mini sesję biznesową to idealny prezent dla osób, które osiągają sukcesy w świecie biznesu, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają piąć się po szczeblach kariery. Godzina w profesjonalnym studio fotograficznym może okazać się dla nich nieoceniona. Profesjonalne, wyretuszowane zdjęcie biznesowe, które umieści w Internecie może stać się dla niej cennym środkiem w pozyskaniu wymarzonego miejsca pracy.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 450.00 zł

gift Voucher na mini sesję biznesową | Trójmiasto

Komu z nas nie zależy na atrakcyjnym portfolio, dzięki któremu każdy pracodawca zapragnie mieć nas w sztabie swoich pracowników? W dzisiejszych czasach dbanie o swój wizerunek jest równie ważne jak dbanie o wizerunek firmy. Bogate doświadczenie, ciekawa szata graficzna i przede wszystkim dobre zdjęcie to podstawa idealnego CV. Nasze konta na portalach internetowych często potrzebują odświeżenia. Jak sprawić, by stały się bardziej wyszukane i oryginalne? Zacznijmy od zdjęcia! Bardzo często mamy problem z kupieniem prezentu osobie, z którą nie jesteśmy bardzo zżyci lub, z którą łączą nas jedynie stosunki biznesowe. Czy pozostają nam dla niej jedynie sztampowe i nudne pomysły na prezent? Voucher na biznesową sesję zdjęciową to gest, który pokaże obdarowanej osobie jak bardzo ją podziwiamy i doceniamy w tym co robi. Mini sesja biznesowa to prawdziwa przygoda, która pozwoli solenizantowi sprawdzić się w roli modela. Profesjonalna fotograf doradzi jak najlepiej się ustawić, jakie przybrać pozy, by wyglądać wiarygodnie i pewnie na zdjęciach. Mimika naszej twarzy oraz nasza postawa najczęściej decydują o tym jak zostaniemy odebrani przez innych. Osoby otwarte i pewne siebie to najchętniej pozyskiwani pracownicy. Wystarczy pokazać swoje mocne strony na zdjęciu, a każda firma zapragnie robić z nami interesy. W końcu kto z nas nie zazdrości najbardziej wyszukanym profilom na portalach biznesowych? Podczas sesji klient będzie miał możliwość przejrzenia innych zdjęć osób, które uzyskały na sesji biznesowej pożądany efekt. Może któreś spośród nich stanie się dla niego inspiracją. Po skończonej sesji fotograf przejdzie do retuszu najlepszych, wybranych przez klienta fotografii. Trzy zdjęcia wysokiej jakości będą już tylko czekać, aż obdarowana przez Ciebie osoba umieści je na swoim portfolio.

W skład vouchera wchodzi:

• portretowa sesja zdjęciowa w studio na terenie Trójmiasta,

• makijaż do zdjęć dla kobiet, korekta w przypadku mężczyzn,

• 3 profesjonalnie wyretuszowane zdjęcia portretowe w wysokiej jakości i pełnej rozdzielczości,

• eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

• wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

DLA KOLEGI | DLA KOLEŻANKI Z PRACY: Członek waszego zespołu obchodzi niedługo swoje święto? Wraz z resztą pracowników zafundujcie mu oryginalny prezent, który pozytywnie go zaskoczy. Zapomnijcie o bombonierce i czekoladkach. Zbyt długo stanowicie zgrany zespół, by decydować się na tak banalne prezenty. Sprawcie mu prawdziwą niespodziankę dzięki, której przekona się jak bardzo go cenicie i jak jest ważny dla całej firmy.
DLA SZEFA | DLA SZEFOWEJ: Elegancja, nietuzinkowość i profesjonalizm to cechy, które powinien posiadać idealny prezent dla twojego pracodawcy. Nie musisz długo szukać - karta podarunkowa na biznesową sesję zdjęciową to idealny pomysł na prezent dla szefa. Wraz z całym zespołem pragniecie podziękować mu za długie lata współpracy? Koniecznie zamieście swoje podziękowania w treści vouchera. Niech wspomnienie po nieocenionym zespole pracowników pozostanie w jego pamięci na długie lata.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.