× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Muzyczny prezent - voucher na nagranie piosenki w profesjonalnym studiu | Wrocław
Muzyczny prezent - voucher na nagranie piosenki w profesjonalnym studiu | Wrocław

Voucher, który sprawia, że marzenia się spełniają. Do studia nagrań może wybrać się para lub też cała rodzina, by wspólnie nagrać swoją ulubioną piosenkę, a nawet teledysk, a tym samym stworzyć niezapomnianą pamiątkę. W takim teledysku może wystąpić babcia z wnukami lub siostra z kuzynką. Voucher można też wykorzystać jako okazję do rozpoczęcia solowej kariery. Dzięki niemu osoba obdarowana będzie mogła nagrać swój autorski singiel lub ulubiony utwór w profesjonalnym studiu nagrań. Możliwa jest też opcja nagrania równocześnie teledysku ze studia w technologii HD - idealna dla każdego blogera czy youtubera. Podaruj bliskiej osobie voucher prezentowy na sesję nagraniową w profesjonalnym studiu we Wrocławiu.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 480.00 zł

gift Muzyczny prezent - voucher na nagranie piosenki w profesjonalnym studiu | Wrocław

Chcesz zrobić komuś muzyczną niespodziankę? Oto bardzo oryginalny pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby. Potraficie choć trochę śpiewać? A może umiecie grać na jakimś instrumencie? Wcale nie musicie być profesjonalnymi muzykami - już niebawem nagracie swoją piosenkę (ba, nawet autorski teledysk) w profesjonalnym studiu nagrań. Profesjonalni realizatorzy pomogą w wyborze utworu muzycznego (tzw. podkładu) i przeprowadzą przez cały proces nagrania, montażu i realizacji. Tak nagrany utwór muzyczny zostanie obrobiony (miks i mastering), by powstał prezent finalny: gotowa piosenka na płycie CD lub w innym formacie, np. mp3. Możesz obdarować bliską osobę voucherem na nagranie własnego przeboju lub też samodzielnie wykorzystać voucher i nagrać osobisty utwór, a płytę z nagraną przez Ciebie piosenką podarować bliskiej Twojemu sercu osobie. Utwór nagrany w studiu będzie ponadczasową pamiątką! To jeszcze nie wszystko! W ramach pakietu w wersji rozszerzonej studio nagrań stworzy dla Ciebie lub dla osoby obdarowanej profesjonalny teledysk w jakości HD, nagrywany z dwóch kamer. Dzięki rejestracji video całego procesu nagrywania piosenki w studiu nagrań - osoba obdarowana voucherem będzie mogła umieścić swój autorski klip w serwisach, takich jak YouTube czy Vimeo. Nagranie klipu zostanie przekazane w postaci płyty DVD lub w postaci pliku mp4.

W skład pakietu wchodzi: - nagranie utworu muzycznego w dwóch wariantach (do wyboru 1 spośród wymienionych poniżej), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

NA URODZINY: Ten muzyczny prezent możesz podarować każdej osobie, bez względu na wiek: babci, dziadkowi, siostrze, bratu czy dziewczynie lub chłopakowi. To dobry pomysł na prezent dla osoby uzdolnionej muzycznie, która marzy o nagraniu autorskiego singla. Będzie mogła zabrać do studia swój ukochany instrument i w profesjonalnym otoczeniu nagrać autorski utwór w rewelacyjnej jakości. Urodziny spędzone w studiu nagrań będą świetną zabawą, a efekt finalny - nagranie piosenki - będzie wisienką na urodzinowym torcie. NA DZIEŃ DZIECKA: Kto powiedział, że w Dzień Dziecka frajdę mają tylko najmłodsi? Wybierzcie się całą rodziną do wrocławskiego studia nagrań i nagrajcie Wasz rodzinny teledysk w jakości HD. Zabierzcie babcię, wujka i kuzynkę! Nagrajcie ponadczasowy prezent z okazji Dnia Dziecka dla Waszej pociechy, którego wartość będzie rosła wraz z upływem czasu. Już sama wycieczka do profesjonalnego studia i obserwacja pracy realizatorów będzie dla milusińskich bombową frajdą. Z OKAZJI ŚLUBU: Zaskocz Młodą Parę muzycznym prezentem z okazji ślubu. Podaruj im wyjątkową atrakcję - voucher na nagranie piosenki lub videoklipu w profesjonalnym studiu - zarówno nagranie, jak i sama wizyta będzie genialną pamiątkę miesiąca miodowego. A może podarujesz ten voucher jako prezent przedślubny i nagraną piosenkę młodzi wykorzystają jako zaproszenie ślubne? Albo odtworzą videoklip podczas wesela jako atrakcję dla gości lub podziękowanie dla rodziców? Możliwości jest mnóstwo!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.