× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher dla narzeczonych na naukę pierwszego tańca | Warszawa
Voucher dla narzeczonych na naukę pierwszego tańca | Warszawa

Wielkimi krokami zbliża się ślub Twojej siostry, stres sięga zenitu i wszystko kręci się wokół przygotowań do tego najważniejszego dnia w jej życiu. Chciałabyś ją wesprzeć w tym niezwykle gorącym okresie, ale nie wiesz jaki upominek przydałby się przyszłym nowożeńcom? Co powiesz na voucher dla narzeczonych na naukę pierwszego tańca? Wymarzona piosenka i dobrana choreografia sprawią, że ten dzień będzie jeszcze bardziej niezapomniany.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 130.00 zł

gift Voucher dla narzeczonych na naukę pierwszego tańca | Warszawa

Chciałbyś przygotować niespodziankę dla Twojej narzeczonej związaną z zaplanowanym przez Was ślubem? Voucher na naukę pierwszego tańca będzie strzałem w dziesiątkę! W ramach vouchera przyszli Państwo Młodzi wskażą wymarzoną piosenkę, a doświadczony instruktor dobierz do niej odpowiednią choreografię, dostosowaną do indywidualnych możliwości i umiejętności. W czasie nauki tańca zwrócona zostanie na zharmonizowanie ruchów obojga partnerów, tak aby razem tworzyli wspaniały taneczny duet. Przestronna sala taneczna znacząco wpłynie na jakość udzielanych lekcji i pozwoli na szybsze opanowanie tanecznych figur. Dzięki voucherowi, pierwszy taniec weselny przerodzi się w piękny pokaz taneczny, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci zarówno Państwa Młodych, jak i zaproszonych gości. Voucher dla narzeczonych na naukę pierwszego tańca to doskonały pomysł na upominek dla Partnera/Partnerki lub dla bliskiej pary, która wkrótce stanie na ślubnym kobiercu.

W skład pakietu wchodzi:

- ułożenie choreografii do wybranej piosenki,

- nauka pierwszego tańca pod okiem doświadczonego instruktora,

- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Ważne informacje: Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA NIEJ: Zbliżają się urodziny Twojej dziewczyny, a Ty nadal nie masz pomysły na upominek? Podaruj jej (i sobie przy okazji) voucher na naukę pierwszego tańca, dzięki któremu Wasze wesele stanie się jeszcze piękniejsze.

DLA SIOSTRY: Twoja siostra nigdy nie była zbyt dobrą tancerką, a przed nią ślub i wesele? Podaruj jej voucher na naukę pierwszego tańca, dzięki któremu w końcu przestanie się obawiać pierwszego tańca w roli żony i spokojnie będzie mogła myśleć o tym najważniejszym dniu w życiu.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.