× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na naukę tańca weselnego | Warszawa
Voucher na naukę tańca weselnego | Warszawa

Wkrótce Wasz wielki dzień, a Twój Partner/ka niezbyt dobrze czuje się w tańcu? Pomóż mu wyjść obronną ręka z tej sytuacji i podaruj mu voucher na naukę tańca weselnego, dzięki któremu pozna podstawowe kroki taneczne i podczas waszej uroczystości będzie mógł swobodnie tańcować z zaproszonymi gośćmi.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 140.00 zł

gift Voucher na naukę tańca weselnego | Warszawa

Ślub Twojej siostry za pasem, a Twój chłopak martwi się tym, że nie potrafi dobrze tańczyć?

Jeszcze nic straconego – podaruj mu voucher na naukę tańca, gdzie pod okiem doświadczonych instruktorów nauczy się podstawowych kroków, pokona strach i wreszcie przestanie się martwić nadchodzącą imprezą.

Voucher na naukę tańca umożliwi obdarowanej parze naukę najbardziej popularnych kroków tańców towarzyskich, najczęściej wykorzystywanych na weselach, takich jak: walc, tango, polka, cza-cza itp. Doświadczeni instruktorzy pokażą Obdarowanej parze jak się uzupełniać w tańcu, jaką postawę przybrać oraz skoryguje błędy jakie para popełnia. Co ważne instruktorów cechuje profesjonalizm, niespożyta energia, cierpliwość i pasja do tańca, przez co każdego, nawet najbardziej opornego ucznia są w stanie zamienić w dobrego tancerza/tancerkę.

Voucher na naukę tańca weselnego to prezent dla każdego, niezależnie od płci czy wieku, to upominek dla osób, które chciałyby podszlifować swój warsztat taneczny i olśniewać wszystkich podczas rodzinnych uroczystości.

W skład pakietu wchodzi:

- 4 lekcje nauki tańca weselnego,

- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Ważne informacje:

Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA NIEJ:

Zbliżają się urodziny Twojej dziewczyny, a Ty nadal nie masz dla niej prezentu, a w głowie pustka? Podaruj jej (i sobie przy okazji) voucher na naukę tańca, który z pewnością przyda się przed nadchodzącymi uroczystościami

DLA SIOSTRY:

Twoja siostra nigdy nie była zbyt dobrą tancerką, a przed nią ślub i wesele? Podaruj jej voucher dzięki któremu pozna podstawowe kroki taneczne i nie będzie musiała obawiać się wyjścia na parkiet podczas najważniejszej w życiu uroczystości.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.