× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na naukę tanga argentyńskiego | Warszawa
Voucher na naukę tanga argentyńskiego | Warszawa

Szukasz prezentu dla pary znajomych, którzy wkrótce obchodzą rocznicę ślubu? Chcesz podarować im coś oryginalnego, z czego obydwoje będą czerpać przyjemność? Voucher na naukę tanga argentyńskiego będzie doskonałym rozwiązaniem. Para będzie miała okazję zbliżyć się do siebie, poznać nową technikę tańca i w dobie gnającego życia spędzić ze sobą trochę czasu.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 160.00 zł

gift Voucher na naukę tanga argentyńskiego | Warszawa

Twoja siostra marzy o zapisaniu się na kurs tańca ale martwi się tym, że nie ma partnera?

Zaskocz ją i podaruj jej voucher na naukę tanga argentyńskiego, brakiem partnera nie musi się przejmować, instruktorzy dobiorą jej właściwą osobę ☺.

Tango argentyńskie to bardzo intymny i zmysłowy taniec będący swoistym dialogiem pomiędzy kobietą i mężczyzną. Różnica pomiędzy tangiem argentyńskim, a tańcem towarzyskim polega głównie na tym, że tango opiera się na improwizacji i komunikacji wyłącznie ciałem. W tangu nie ma wyuczonych choreograficznych kroków, a partnerzy muszą polegać tylko i wyłącznie na sobie.

Voucher na naukę tanga argentyńskiego to idealny pomysł na prezent z okazji ślubu, rocznicy czy imienin. Możesz nim obdarować zarówno parę znajomych jak i jedną osobę - voucher zapewni im dobrą zabawę, pełną bliskości, namiętności i ekspresji.

W skład pakietu wchodzi:

- 4 lekcje tanga argentyńskiego,

- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Ważne informacje:

Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA NIEJ:

Zbliżają się urodziny Twojej dziewczyny, a Ty nadal nie masz dla niej prezentu, a w głowie pustka? Podaruj jej (i sobie przy okazji) voucher na naukę tanga argentyńskiego, niech będzie to dla Was okazja do chwil bliskości i namiętności.

DLA MAMY:

Twoja mama od zawsze marzyła o kursie tańca? Przy najbliższej okazji spełnij jej marzenie i podaruj jej voucher na naukę tańca argentyńskiego. Zapewniamy, że będzie to dla niej okazja do wspaniałej zabawy i realizacji marzeń.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.